درآمد سلبریتی های اینستاگرام یکی از دغدغه ها و مسائلی است، که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است. در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت و روش های کسب درآمد آن ها را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. در دنیای امروز که سلبریتی ها و اینفلوئنسر ها به تعداد زیادی موجود هستند. روش های کسب درآمد نیز به صورت کاملا فاحشی دچار تغییر شده است. این در حالی است، که زندگی خیلی از این سلبریتی ها تنها از طریق اینستاگرام می گذرد. به همین دلیل میزان درآدمد و یا روش کسب آن از جمله سوال های اصلی مخاطبان می باشد.

محتوا پنهان
درآمد سلبریتی های اینستاگرام به چه صورت است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام به چه صورت است؟

در این قسمت از مقاله که بخش ابتدایی و اصلی مقاله می باشد، به شیوه درآمد سلبریتی ها می پردازیم. برای توضیح جامع و کاما این موضوع تمامی شغل های اینستاگرامی را مورد بررسی قرار داده و روش های کسب درآمد شان را برای شما مخاطبان عزیز بررسی خواهیم کرد. البته اغلب روش هایی که برای اکثریت سلبریتی ها مورد استفاده قرار می گیرد، یکسان می باشد. اما در بعضی مشاغل و بعضی حرفه ها این مورد کمی دچار تغییر می شود. برای آگاهی از این که درامد و هزینه زندگی اینفلوئنسر ها چگونه تامین می شود، توصیه می شود تا این مقاله را به خوبی دنبال کنید.

فود تستر

از جمله شغل هایی که این روز ها بسیار پر درآمد شده است، تستر غذا می باشد. این افراد با حضور در رستوران ها، کافه ها و یا کیترینگ های مختلف و یا گاهی نیز با سفارش گرفتن غذا های مختلف از این مکان ها، به تبلیغ آن ها می پردازند. البته تستر ها تنها به غذا نمی پردازند، بلکه این روز ها حتی در مغازه های خوراکی نیز مشغول به تبلیغ هستند. به صورتی که روز به روز گستره کاری و فعالیت ان ها گسترده تر می شود. ملاک هایی که در این افراد مورد بررسی قرار می دهند، برای اغلب یکسان است.

رستوران، کافه و یا کیترینگ هایی که تستر ها به تبلیغ شان می پردازند، تخفیف به دنبال کننده های ان ها می دهند. این مورد جنبه تبلیغاتی دارد و برای هر دو طرف سودمند است. راه هایی که این افراد از ان کسب درآمد می کنند، مشخص است. به شکلی که تنها با تست غذا، تعریف از آن و محیط کاری که برای آن رستوران موجود است، درامد مورد نیاز خود را کسب می کنند.

بیوتی بلاگر، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

یکی از مشاغلی که در فضای اینستا بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بیوتی بلاگری است. این افراد در زمینه موارد بهداشتی و آرایشی فعال هستند. بخش عمده ای از تولید محتوا آن ها به همین موارد مربوط می شود. روش کسب درآمد سلبریتی های اینستاگرام که بیوتی بلاگر نام دارند، تبلیغ مارک های آرایشی است. یا ان که یک سایت و یا فروشگاه به خصوص را معرفی کند.

فشن بلاگر

یکی دیگر از سلبریتی های اینستاگرامی فشن بلاگر ها می باشند. این افراد در زمینه مد و فشن فعالیت می کنند. به شکلی که روش کسب درآمد آن ها از طریق فضای اینستاگرام به صورت تبلیغ می باشد. این افراد به تبلیغ مارک ها و سایت ها و یا پیج های فشن و مد می پردازند.

سلبریتی های کمدین

یکی دیگر از جمله سلبریتی های فضای اینستاگرام، استنداپ کمدین ها می باشند. اغلب کمدین هایی که در حال حاضر در فضای مجازی فعال هستند، تنها راه کسب درآمد شان اینستاگرام می باشد. این افراد هزینه زندگی خود را از طریق تبلیغ پیج های مختلف با کاربری های مختلف به دست می آورند. تعداد آن ها روز به روز در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام در حال افزایش می باشد.

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از استوری گذاشتن چقدر است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از استوری گذاشتن چقدر است؟

این قسمت و بخش از مقاله را به درآمد سلبریتی های اینستاگرام که از طریق استوری گذاشتن کسب درامد می کنند، اختصاص داده ایم. به شکل و صورتی که یکی از مهم ترین و پر درامد ترین راه های کسب درآمد در فضای اینستا، همین استوری گذاشتن و تبلیغ می باشد. حال در این مقاله به این موضوع به شکل و شمایلی جدی تر خواهیم پرداخت.

تبلیغ پیج های مختلف

یکی از روش هایی که می توان از طریق آن به درامد رسید، تبلیغ پیج های مختلف اینستا می باشد. چرا که بخش عمده ای از درآمد سلبریتی های اینستاگرام را همین استوری ها اختصاص می دهد. این در حالی است، که با تبلیغ یک پیج در استوری خود، بسته به تعداد دنبال کننده هایی که دارند، درامد شان تغییر خواهد کرد.

استوری سایت بت، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

استوری تبلیغ سایت های مختلف بت و شرط بندی، راه دیگری است، که سلبریتی های ایرانی اتخاذ کرده اند. به شکلی که سایت بت ان ها به صورتی است، که تنها سود آوری دارد. با تبلیغ برای دیگران و یا برای خود می توان به راحتی برنده شد.

استوری معرفی سایت خرید

یکی دیگر از روش های کسب درآمد سلبریتی های اینستاگرام، استوری معرفی سایت های خرید است. این روش که در سرتا سر جهان بسیار مرسوم می باشد. به این صورت است، که یک بلاگر و یا سلبریتی یک سایت خرید را معرفی می کند. سایت مورد نظر نیز برای جذب بیش تر مخاطب از کد های تخفیف استفاده می کند.

استوری معرفی شخص

تا به حال شده است، که یک بلاگر و یا سلبریتی در پیج خود از یک شخص تعریف کرده و به نوعی تبلیغ او را کرده است. این اتفاق بسیار رخ می دهد، به صورتی که بلاگر در فضای اینستاگرام خود، استوری منتشر می کند. این استوری به معرفی شخص مشخصی می پردازد. این روش نیز یکی از راه های کسب درآمد سلبریتی های اینستاگرام می باشد.

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از پست گذاشتن چقدر است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام از پست گذاشتن چقدر است؟

از دیگر روش های کسب درآمد سلبریتی های اینستاگرام، پست گذاشتن در صفحه و پیج شخصی شان می باشد. هر چقدر که میزان فالوور ها بیش تر باشد، قیمت نیز بالاتر است.

پست معرفی پیج، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

بعضی از بلاگر ها و یا سلبریتی ها هستند، که پست در پیج خود برای تبلیغ می گذارند. البته که تعداد این افراد کم می باشد، اما یکی از روش های پر سود برای کسب درآمد است.

تبلیغ سایت

بعضی از سلبریتی ها برای کسب درآمد های اینستاگرامی، یه تبلیغ سایت های مختلف می پردازند. این تبلیغ ها زمانی که در حالت پست اینستا قرار می گیرند، قیمت بالایی را دارا می باشند.

معرفی اشخاص

معرفی اشخاص ان هم در شکل و قالب پست یکی از راه های جدید و بسیار پر طرفدار می باشد. چرا که از این طریق اینفلوئنسر می توانست پول خوبی به جیب بزند.

پست سایت بت

سایت بت یکی از روش های کسب درامد است، که در سایت ها و یا پیج های مختلف بسیار دیده می شود. به خصوص شخصی که مالک آن می باشد، بسیار به درامد دست پیدا می کند.

درآمد سلبریتی های مدلینگ اینستاگرام چقدر است؟

در این قسمت تمرکز مقاله بر روی درآمد سلبریتی های مدلینگ اینستاگرام می باشد. این در حالی است، که مدلینگ ها اکثرا از روش هایی غیر از اینستا نیز کسب درامد می کنند. اما این بخش تماما به روش های اینستاگرامی می پردازد.

حمید فدایی

حمید فدایی برای هر یک از پست ها و یا استوری هایی که تبلیغ می کند، در حدود 50 میلیون درامد کسب می کند. این مقدار درامد تنها مربوط به اینستا می باشد. اینستاگرام حمید فدایی برای دیدن جدید ترین عکس های این فرد بهترین منبع می باشد که پیشنهاد می کنیم سری به این صفحه بزنید.

الناز گلرخ، درآمد سلبریتی های مدلینگ اینستاگرام

بر اساس مصاحبه ها و بررسی هایی که از زندگی الناز گلرخ و شیوه درامد زایی او شده است. الناز گلرخ در حدود 500 میلیون از درآمد خود را به صورت چند ماهه از طریق پیج اینستاگرام خود تامین می کند.

سام اصغری

سام اصغری یکی از مدلینگ های مطرح ایرانی است، که درآمد بسیاری از پیج اینستاگرام خود دریافت می کند. این مقدار که بسیار بالا می باشد، بر همگان پوشیده است.

آرش قصیری

آرش قصیری یکی از مدل های مرد جذاب ایرانی است، که بخش بسیاری از درآمد ماهانه خود را از طریق کلیپ های اینستا تامین می کند. این مقدار در حدود ماهانه 60 میلیون تومان است.

درآمد واینر های اینستاگرام چقدر است؟

در این بخش به درامد واینر های اینستاگرام پرداخته ایم. به شکلی که میزان درآمدی که ان ها از اینستاگرام کسب می کنند را مورد بررسی و تحقیق قرار داده ایم.

رامبد جوان

رامبد جوان برای هر یک از پست هایی که به صورت تبلیغ در پیج پر مخاطب خود قرار می دهد، چیزی در حدود بیست و دو میلیون تومان دریافت می کند.

پوریا پور سرخ

پوریا پور سرخ که یکی از بازیگر های به نسبت محبوب ایرانی می باشد. برای هر یک از استوری های خود در حدود 8 میلیون تومان پول دریافت می کند.

بهنوش بختیاری، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

بهنوش بختیاری، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

بهنوش بختیاری برای هر یک از تبلیغ هایی که به صورت پست و یا استوری در صفحه خود قرار می دهد. مقداری در حدود 10 الی 20 میلیون تومان دریافت می کند.

کایلی جنر

کایلی جنر ثروت مند و مشهور، یکی از واینر هایی است، که درامد بسیاری از طریق اینستا دارد. به شکلی که برای هر پست در حدود 100 هزار دلار دریافت می کند. وی در حال حظر یکی از پولدار ترین بلاگر های جهان می باشد.

درآمد سلبریتی های زن در اینستاگرام چقدر است؟

این بخش از مقاله به درامد سلبریتی های زن اختصاص داده شده است. به شکلی که درامد بعضی از مشهور ترین های ان ها را در ایران و جهان مورد بررسی قرار می دهیم.

سلنا گومز، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

سلنا گومز یکی از مشهور ترین خواننده های امریکایی است. این زن مشهور و زیبا برای هر یک از پست هایی که در پیج خود قرار می دهد، 800 هزار دلار دریافت می کند.

کیم کارداشیان

درآمد سلبریتی های زن از طریق اینستاگرام را این بار برای کیم مورد بررسی قرار داده ایم. به شکلی که کیم برای هر پست 720 هزار دلار دریافت می کند.

بیانسه

بیانسه که در حدود 115 هزار فالوور در اینستاگرام دارد، از طریق این اپ درامد زیادی را کسب می کند. به شکلی که برای هر پست در حدود 700 هزار دلار دریافت می کند.

کندال

کندال نیز که یکی دیگر از خواهر های ثروت مند جهان می باشد. از طریق فضا و بستر اینستاگرام برای هر پست 600 هزار دلار دریافت می کند.

درآمد سلبریتی های مرد در اینستاگرام چقدر است؟

این بار به درآمد سلبریتی های مرد اینستاگرام می پردازیم. این سلبریتی ها که بخش عمده ای از درامد زندگی خود را از این بستر فراهم می کنند را در این مقاله خواهید شناخت.

راک، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

راک، درآمد سلبریتی های اینستاگرام

راک که یکی از بازیگر های مشهور و محبوب آمریکایی است. برای انتشار هر پست در فضای اینستاگرام در حدود 650 هزار دلار دریافت می کند.

جاستین بیبر

جاستین بیبر که جز خواننده های مطرح مرد آمریکایی می باشد، در فضای اینستا بسیار اکتیو است. او برای هر پست در حدود 600 هزار دلار پول می گیرد.

مسی، درآمد سلبریتی های مرد اینستاگرام

اگر بخواهیم درآمد سلبریتی های مرد اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم. می توان مسی را نام برد، که برای هر پست نزدیک به 500 هزار دلار پول می گیرد.

دیوید بکهام

دیوید بکهام از جمله فوتبالیست های مطرح جهان می باشد. دیوید برای هر پستی که در فضای اینستاگرام منتشر می کند، 300 هزار دلار دریافتی دارد.

سوالات متداول

دیوید بکهام برای هر پست چه مقدار دریافت می کند؟

دیوید بکهام برای هر پست 300 هزار دلار دریافت می کند.

قیمت هر پست کیم کارداشیان چقدر است؟

قیمت هر پست کیم کارداشیان، 720 هزار دلار است.

قیمت تبلیغ در پیج حمید فدایی چقدر است؟

قیمت تبلیغ در پیج حمید فدایی 50 میلیون تومان است.

کایلی از طریق اینستاگرام چقدر درامد دارد؟

کایلی از طریق اینستاگرام در حدود 100 هزار دلار درآمد دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :