سلبریتی های ساکن استرالیا، افرادی هستند که یا اقامت استرالیا را دارند و یا برای کار و شاید تحصیل به این کشور رفته اند. البته بعضی نیز برای زندگی همیشگی به این کشور رفته اند زیرا ایران را برای فعالیت های خود محدود می دانستند. در این نوشته می خواهیم به بررسی برخی از این سلبریتی ها بپردازیم.

محتوا پنهان
سلبریتی های ساکن استرالیا چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن استرالیا چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن استرالیا، عموما افرادی هستند که یا در استرالیا زندگی می کنند و یا اقامت و تابعیت این کشور را دارند. این افراد به دلیل کار و فعالیت و یا زندگی به این کشور می روند. البته بعضی از ورزشکاران نیز در این کشور در تیم های استرالیایی بازی می کنند و بعد از ان نیز دو باره به ایران باز می گردند. در این جا می خواهیم به بررسی چند مورد از این سلبریتی ها در شاخه های مختلف رسیدگی کنیم و با این افراد بیش از گذشته اشنا شویم.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی، بازیگری خوب و توانمند در کشور ما می باشد این فرد با بازی درخشان خود درفیلم مریم مقدس و نقش بسیار خوبی که اجرا کرد مطرح شد و از ان جا به بعد تمامی کار های او رو به پیشرفت رفته است و اکنون کمتر کسی می باشد که شبنم قلی خانی را نشناسد. این بازیگر محبوب تابعیت استرالیا را دارد و گاهی برای مدتی زندگی کردن نیز به این کشور می رود. او برای مدتی طولانی در استرالیا زندگی کرده است و بعد دوباره به ایران برگشته است.

دانیل ارزانی

دانیل ارزانی از دیگر 10 بازیکن برتر فوتبال ایران بسیار مطرح می باشد که مدتی است در استرالیا بازی و زندگی میک ند.

علیرضا فغانی

علیرضا فغانی، یک داور بی نظیر در عرصه فوتبال می باشد. این شخص درخشش زمانی اوج گرفت که با قضاوت های بسیار به جا و صحیح در جام جهانی دوهزارو هجده، باعث دیده شدن بیشتر خودش شد. هم چنین باید گفت که از این شخص برای اولین بار در جام جهانی رونمایی شد و همان زمان نیز بر سر زبان ها افتاد. او اکنون در استرالیا پناهنده است و در استرالیا زندگی می کند.

تارا تیبا

تارا تیبا، یکی از خوانندگان سنتی مشهور است که در چندسال گذشته به استرالیا مهاجرت کرده است. وی در ابتدای کار خود در گروهی به نام درآمد به فعالیت پرداخته بود، اما پس از آن گروهی شخصی ایجاد کرد و فعالیت خود را در آن آغاز نمود. وی برای یکی از آلبوم هایش، کاندید دریافت جایزه شد و در آن سال جایزه بهترین آلبوم به تارا تیبا تعلق گرفت. وی از سلبریتی های ساکن استرالیا می باشد.

شیرین مجد

شیرین مجد، از خوانندگان و نوازندگان ایرانی است که در استرالیا زندگی می کند. وی یاد گرفتن درس موسیقی را از اوایل سن 10 سالگی آغاز کرد و فعالیت خود را به صورت حرفه ای با موسیقی های کلاسیک شروع کرد. وی پس از اتمام دوره دانشگاهی خود به کشور ارمنستان و اتریش سفر کرد و یک سال پس از آن به کشور استرالیا مهاجرت نمود.

گلاره پور

گلاره پور، از موسیقی دانان ایرانی است که در شهر ملبورن کشور استرالیا زندگی می کند. وی در نوازندگی ساز کمانچه مهارت دارد و تاکنون کنسرت های زیادی را در این کشور اجرا کرده است. گلاره، سرپرستی گروهی به نام گاردن کوارتت را به عهده دارد و نام جدید ترین آلبوم موسیقی اش نیز همین می باشد. او فعالیت خود را از سن 6 سالگی آغاز نموده است و در سال 2012 به استرالیا مهاجرت کرده است.

دنیا دادرسان

دنیا دادرسان، از بازیگران محبوبی می باشد که فعالیت خود را از صفحات مجازی و با ساختن دابسمش آغاز کرده است. پس از آن مستقل شد و حالا در کشور استرالیا تیمی مجزا تشکیل داده است. وی نواختن پیانو را از سنین کودکی در ایران آموخت و در سن 13 سالگی ابتدا به مالزی و 2 سال پس از آن توانست به کشور استرالیا مهاجرت کند.

مصطفی امینی

مصطفی امینی، از بازیکنان فوتبال با ملیت افغانستانی-استرالیایی می باشد. وی در سن 17 سالگی برای بازی مقابل ترکیه از سوی کشور استرالیا انتخاب شد. این بازیکن تجربه اولین حضور خود در تیم ملی استرالیا را، با بازی مقابل لبنان به انجام رساند.

میتا عابدی

میتا عابدی، از نوازندگان موسیقی درام و مقیم کشور استرالیا می باشد. وی یکی از موسیقی دانان معروف می باشد که تاکنون قطعه های زیادی را نواخته است.

کامیاب کرمیان( ام پی وان)

کامیاب کرمیان، با نام هنری دی جی ام پی وان از نوازندگان ایرانی مقیم کشور استرالیا می باشد. از این هنرمند ایرانی اطلاعات بیشتری در دسترس نمی باشد.

ورزشکارانی که در استرالیا زندگی می کنند

ورزشکار های سلبریتی ساکن استرالیا

امروزه کشور استرالیا به دلیل شرایط ایده آلی که دارد برای مهاجرت ورزشکاران و مربیان بسیار مناسب می باشد. مهدی فرشیدی از بدنسازان و مربیانی است که در این کشور اقامت دارند. از دیگر ورزشی هایی که در این کشور اقامت دارد علیرضا فغانی، داور معروف بین المللی می باشد. کیوان احمدی از دیگر ورزشکارانی است که در این کشور سکونت دارد. وی دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی آزاد جودو در سال 2018 می باشد. ورزشکارانی نیز همچون فاطمه حسین پور، محمد لبده، آرش مژده، محمد علوی، مجتبی شادکام و امیر دهقان نیز از دیگر افراد ورزشکاری هستند که در این کشور اقامت دارند.

خواننده های ایرانی مقیم استرالیا

اگر بخواهیم نام خوانندگانی که مقیم کشور استرالیا هستند را ببریم بی شک گلاره پور یکی از آن افراد است که در نوازندگی و خوانندگی مهارت قابل توجهی دارد. از دیگر خوانندگان این کشور می شود به فریال، داوود ابوالقاسمی، تارا تیبا، علی پهلوان و دنیا دادرسان اشاره کرد. کشور استرالیا به دلیل اینکه به هنر موسیقی بسیار زیادی می دهد، هرساله پذیرای تعداد زیادی خواننده پناهنده می باشد.

چه بازیگرانی که تابعیت استرالیا دارند؟

چه بازیگرانی که تابعیت استرالیا دارند؟

یکی از بازیگرانی که دارای تابعیت کشور استرالیا می باشد، شبنم قلی خانی است که مدتی در این کشور به تحصیل پرداخته است. از دیگر بازیگران ایرانی که دارای تابعیت استرالیا هستند، مسعود رایگان، همایون ارشادی، فلور نظری و مهدی فقیه می باشند.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به استرالیا مهاجرت کرده اند؟

پس از انقلاب تعداد مهاجرانی که به استرالیا مهاجرت می کردند افزایش یافت. از سلبریتی های مشهوری که برای همیشه به این کشور مهاجرت کرده اند می توان به بیژن رحمانی، گراناز موسوی، علیرضا فغانی، انوشیروان نوریان و دنیل ارزانی اشاره کرد. حسین والامنش نیز از دیگر هنرمندانی است که تابعیت این کشور را دارد و در آن ساکن می باشد.

عکس سلبریتی های ساکن استرالیا

عکس سلبریتی های ساکن استرالیا

در این قسمت از مقاله می خواهیم عکس های جذابی که از سلبریتی ها و هنرمندان مقیم کشور استرالیا تهیه کرده ایم به شما نشان دهیم. در ادامه می توانید آن را مشاهده نمایید.

درامد سلبریتی های ساکن استرالیا از کجاست؟

میانگین درآمد هر ایرانی مقیم استرالیا حدود 1383 دلار می باشد. البته بسته به سن و سال آن ها تعیین می شود که هر شخص چقد حقوق شهروندی داشته باشد. از سوی دیگر سلبریتی هایی که در این کشور ساکن هستند، از طریق مهارتی که دارند مانند اجرای تئاتر های نمایشی و کنسرت های متنوع نیز می توانند کسب درآمد کنند.

سلبریتی های ساکن استرالیا که حاشیه های زیادی داشته اند

سهیل سنگر زاده یکی از افرادی است که در استرالیا حاشیه زیادی داشته است. وی از طریق ساخت کلیپ های اینستاگرامی به کلاه برداری از دیگر افراد می پرداخته است.

رپرهای ساکن استرالیا

همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم، کشور استرالیا به هنر موسیقی اهمیت بسیار زیادی می دهد. از رپرهای زن ساکن این کشور می توان به ایگی آزیلیا و ابی کورنیش اشاره کرد. رپرهای مرد استرالیا نیز وید رابسون، گای سباستین، ماسکت ولف و متیو جیمز کالول هستند که به صورت حرفه ای فعالیت خود را در این کشور دنبال می کنند.

فوتبالیست های ساکن استرالیا

مصاحبه با سلبریتی های ساکن استرالیا

شما می توانید در اینترنت و با مراجعه به سایت آپارات مصاحبه های این سلبریتی هارا دنبال کنید و ببینید.

کدام سلبریتی های ساکن استرالیا برای کار به ایران می آیند؟

یکی از سلبریتی هایی که برای کار به ایران می آید علیرضا فغانی است. وی با اینکه در کشور استرالیا زندگی می کند، اما فعالیت های داوری خود را در ایران دنبال می کند. از دیگر سلبریتی ها می توان به شبنم قلی خانی اشاره کرد که پس از تحصیل خود به ایران بازگشته و در کشور خود مشغول به فعالیت می باشد.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن استرالیا

اینستاگرام سلبریتی های ساکن استرالیا

با پیدا کردن افراد ساکن استرالیا و هم چنین با شناسایی این سلبریتی ها می توان با زدن نام ان ها در سرچ اینستاگرام صفحه ان ها را پیدا کرد و هم چنین می توان در پیج این افراد تعداد بالای فالوور را مشاهده نمود.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن استرالیا

امروزه تمامی سلبریتی های مطرح، علاوه بر اینستاگرام و یوتیوب، دارای پلتفرم صوتی کلاب هاوس نیز می باشند. مدتی است که کلاب هاوس برای همگان قابل دسترسی شده است و همه می توانند به این اپلیکیشن دسترسی داشته باشند. می توان هم اکنون با نصب این اپلیکیشن و سرچ نام افراد و سلبریتی های مورد نظر که در استرالیا زندگی و فعالیت می کنند، صفحه ان ها را در کلاب هاوس پیدا نمود.

سلبریتی هایی که برای زایمان به استرالیا رفتند

سلبریتی هایی که برای زایمان به استرالیا رفتند

یکی از سلبریتی هایی که فرزند خود را در استرالیا به دنیا آورده است فلور نظری است. البته گفتنی است که این بازیگر در حال حاضر در ایران زندگی می کند.

سوالات متداول

 1. آیا سلبریتی های ساکن کشور استرالیا، از دولت آن کشور حقوق می گیرند؟

  بله، دولت استرالیا برای آن ها حقوقی در نظر گرفته است.

 2. چند درصد مهاجر به این کشور سفر کرده است؟

  بر اساس آمار تاکنون 11 درصد به استرالیا مهاجرت کرده اند.

 3. مهاجرت به استرالیا از چه طریقی جرم محسوب می شود؟

  دولت استرالیا، مهاجرت از راه دریا را غیرقانونی می داند.

 4. آیا استرالیا کشوری مهاجر پذیر است؟

  بله، این کشور نسبت به سایر کشورها، راحتتر مهاجر می پذیرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :