آرتا مدیر سایت بتووین و یکی از اعضای گروه وانتونز می باشد که این شخص از رپرهای بسیار حرفه ای می باشد. در این جا می خواهیم که در مورد این رپر بیشتر از گذشته بدانیم و ببینیم که تا کنون چگونه در این گروه فعالیت کرده است.

محتوا پنهان
آرتا کیست؟

آرتا کیست؟

آرتا میر حسینی، یک رپر و خواننده موفق می باشد که متولد یازدهم مهر ماه سال هزارو سیصد و هفتاد و پنج است. او در شهر اکباتان استان تهران متولد شده است. او پس از مدتی زندگی در ایران قصد مهاجرت نمود تا هم کار خود را گسترش بدهد و هم اینکه ادامه تحصیل بدهد. او کانادا را برای مهاجرت انتخاب کرد. او به ونکوور کانادا رفت و چند سال را در این کشور زندگی کرد.

او بعد از اینکه درسش را در این کشور به پایان رساند به ایران بازگشت. او بعد از برگشتن به ایران شروع به فعالیت در حرفه رپ نمود و دنبال علاقه کودکی خود رفت. او به موسیقی و خوانندگی از کودکی علاقه بسیار زیادی داشت و همین امر موجب شد که او به سمت رپ کشش پیدا کند. او تا کنون با رپرهای مختلف و بزرگی همکاری کرده است که این موضوع باعث می شود که او بتواند راحت تر در مسیر شهرت قدم بردارد.

ویدیو های آرتا

ویدیوهای آرتا

آرتا نیز تا کنون ویدیوهای مختلفی را ساخته است که این ویدیوها از کیفیت و متن آهنگ بسیار خوبی برخوردار بوده اند. این ویدیوها همگی در فضای مجازی وجود داشته و می توان با سرچ کردن نام وی به این ویدیوها دسترسی پیدا کرد. هم چنین در یوتیوب آرتا می توان موزیک ویدیوهایی از این خواننده را پیدا نمود. البته ویدیوهای دیگری نیز از آرتا وجود دارد که در مورد موضوعات مختلف است که در پیج اینستاگرامش نیز موجود می باشد.

جدیدترین آهنگ آرتا

آرتا آهنگ های زیبا و جدید را تا کنون بیرون داده است که هر کدام در سبک های مختلف خوانده شده است. این آهنگ ها می تواند شاد و غمگین و یا حتی حالت اعتراضی داشته باشد. آهنگ کاش بودی آرتا و هم چنین آهنگ میشه نری از آهنگ های جدید وی می باشد که از بازخورد بسیار خوبی برخوردار است.

او هم چنین در سبک گنگ نیز چند آهنگ بیرون داده است که این آهنگ ها نیز همگی از طرفداران زیادی برخوردار شد. البته باید گفت که آهنگ های آرتا چه قدیمی و چه جدید همگی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. از آن جایی که آرتا در سبک دیس لاو نیز آهنگ می خواند، آهنگ های جدید وی در سبک دیس لاو نیز همگی با واکنش های خوبی مواجه شدند.

حاشیه های arta

حاشیه های arta

آرتا نیز همانند هر سلبریتی دیگری دچار حاشیه شده است. این حاشیه ها بیشتر در مورد روابط احساسی او بوده است و در مورد روابط کاری او تنها چند مورد به چشم می خورد که او را به حاشیه برساند. باید گفت که آرتا از دسته آدم هایی می باشد که سرشان در لاک خودشان است و همین موضوع باعث می شود که برای او حاشیه های زیادی درست نشود.

البته باید گفت که برای او تنها حاشیه درست نشده است و گاهی برای گروه وانتونز حاشیه درست شده است که خب چون این شخص در این گروه فعالیت می کند باعث می شود که او نیز درگیر شده و با چالش هایی رو به رو بشود. هرچند که گاهی این چالش ها برای رشد این شخص صورت می گیرد. این موضوعات را در ویکی پدیا می توان پیدا نمود.

درآمد آرتا چقدر است؟‌

در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد درآمد آرتا صحبت کنیم. زیرا طرفداران او می خواهند در مورد درآمد او اطلاعاتی داشته باشند. آرتا از راه های مختلفی کسب درآمد می کند. در این باره باید بگوییم که آرتا هیچ گاه از این که درآمدش چقدر است به وضوح صحبت نکرده است. به همین دلیل هیچ منبع اطلاعاتی در مورد درآمد او وجود ندارد.

باید گفت که چون اینستاگرام وی از تیک آبی برخوردار است می تواند تبلیغات بسیار خوبی را در پیج خود بگذارد و هم چنین پول خوبی را در مقابل وی پرداخت کند. البته او از دیگر شبکه های اجتماعی همانند تلگرام و یوتیوب و هم چنین توییتر به کسب درآمد می پردازد؛ اما درآمد اصلی وی از حرفه مورد علاقه او یعنی حرفه خوانندگی است.

او می گوید در ابتدا درآمدش از آهنگ ها و کنسرت هایش بوده است. اما پس از تاسیس سایت شرط بندی توانستم درآمد بیشتری کسب کنم. او از این که سایت بت راه اندازی کرده است راضی است و می گوید درآمدش زندگی اش را تغییر داده است.

او تا کنون به درآمد های بسیار خوبی رسیده است و چون خودش تا کنون بازگو نکرده است نمی توان در مورد در آمد او تخمین درستی زد.

آیا arta تا به حال کنسرت برگزار کرده است؟‌

آیا arta تا به حال کنسرت برگزار کرده است؟‌

باید گفت که بله ارتا تا کنون کنسرت برگزار کرده است و این کنسرت ها از جمعیت بسیار خوبی برخوردار بوده است و آرتا هم به دلیل تیپ و استایل خودش و هم به دلیل آهنگ هایی که می خواند بسیار مورد توجه قرار می گیرد و هواداران زیادی دارد. او علاوه بر اینکه به صورت جداگانه کنسرت برگزار می کند با گروه وانتونز نیز کنسرت برگزار می کند که این خودش نوعی کسب درآمد عالی برای وی محسوب می شود. کسب درآمدهای وی بسیار زیاد بوده و او یک ثروتمند می باشد.

رابطه arta با دیگر اعضای گروه چگونه است؟

افراد گروه وانتونز از رابطه خوبی با یکدیگر برخوردار هستند. این افراد، بسیار با یکدیگر صمیمی بوده و از رابطه خوبی برخوردارند. رابطه آرتا با دیگر اعضای گروه نیز بسیار دوستانه است و این افراد بسیار سعی می کنند مشکلات خود را در آرامش حل کنند تا دچار حاشیه نشوند.

به همین دلیل همیشه با هم هستند و این موضوع در مورد اعضای یک گروه بسیار مورد پسند می باشند. هم چنین خوب بودن رفتار اعضای یک گروه باعث می شود که فعالیت گروه رشد زیادی داشته باشند و بتوانند کارهای بسیار خوبی را از خود ارائه بدهند.

آرتا و کوروش وانتونز

آرتا و کوروش وانتونز از دوستان بسیار صمیمی یکدیگر هستند و این دو نفر در پیج های خود عکس های زیادی را از خود منتشر کرده اند که این باعث می شود که کار این دو نفر بسیار عالی باشد. همانطور که پیداست مشخص می شود که این دو نفر با یکدیگر بیشتر از بقیه افراد صمیمی باشند و به نوعی رفیق فابریک یکدیگر باشند. این دو نفر بسیار در مواقع مختلف به یکدیگر کمک کرده اند که این نشان می دهد که چقدر رابطه این دو نفر صمیمی می باشد.

آرتا و کوروش وانتونز

اینستاگرام arta

در مورد ارتا میر حسینی باید گفت که تعداد فالوورهای او از دیگر افراد این گروه بیشتر می باشد چراکه این شخص یک خواننده و نوازنده حرفه ای و قدیمی می باشد که در این گروه فعالیت می کند. اینستاگرام آرتا وانتونز یک میلیون دنبال کننده دارد و باعث می شود که در اینستاگرام بتواند از نظر در امد زایی فعالیت بسیار زیادی را انجام بدهد. هم چنین از طرف اینستاگرام موفق به دریافت تیک آبی شده است.

او هم چنین دارای هشتاد و چهار پست می باشد که این تعداد پست نسبت به دیگر افراد این گروه بسیار کم می باشد. او از یک پیج خلوت برخوردار است و هیچ گونه هایلایتی از وی به چشم نمی خورد. مورد قابل توجه این می باشد که وی عکسی از کودکی از خود در اینستاگرامش منتشر کرد که بسیار بازخوردهای جالبی داشت.

آرتا وانتونز و دوست دخترش

آرتا وانتونز با یک مدل زیبا و جوان ایرانی دوست می باشد که این رابطه بسیار با احساس و صمیمی است. ربکا قادری دختر بیست و دو ساله ایرانی می باشد که از دخترهای شناخته شده به عنوان مدل های اینستاگرام و بلاگر است. این دو نفر رابطه عاشقانه بسیار زیادی با یکدیگر دارند و تقریبا همه افراد از این رابطه باخبر هستند. ربکا از افرادی می باشد که پدرش و خانواده اش او را در مسیر موفقیتش بسیار تشویق کردند و او را به سمت مدلینگ راهنمایی کردند.

چرا آرتا وانتونز از ربکا جدا شده است؟

آرتا وانتونز رپر معروف ایرانی، مدت زمان نسبتا طولانی با ربکا قادری که یکی از چهره‌ های معروف اینستاگرام است و در حال حاضر به عنوان مدل مشغول فعالیت می‌ باشد در رابطه بوده است. حال با این که رابطه آن ها بسیار عاشقانه به نظر می‌ رسید و حتی فن پیج‌ های بسیار زیادی در فضای مجازی داشتند، اما به یکباره خبر جدایی آن ها در فضای مجازی همانند بمب منتشر شد و جنجال زیادی را به وجود آورد.

پس از آن خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در رابطه با دلیل جدایی این زوج اطلاعات بیشتری را به دست آورند. به همین دلیل مدتی بعد از گذشت این جریان، ربکا در یکی از صحبت‌ های خود دلیل جدایی‌ اش را خیانت آرتا به او عنوان کرد و این موضوع باعث شد تا آرتا هیت های زیادی را دریافت کند.

دیس ترک آرتا وانتونز به دوست دخترش

دیس ترک آرتا وانتونز به دوست دخترش

پس از این که خبر جدایی آرتا و ربکا در فضای مجازی منتشر شد و این اخبار حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد، در این حین آرتا یک دیس ترک خطاب به ربکا به نام (ازت بدم میاد) را منتشر کرد که این دیس ترک حاشیه‌ های پیرامون این زوج را بیشتر از قبل کرد و آرتا بیشتر از قبل مورد انتقاد مردم به ویژه مخاطبان ربکا قرار گرفت و حتی خیلی از افراد به تیکه و تمسخر بیان کردند که آرتا قرار است به زودی (ازت بدم میاد 2) را هم منتشر کند.

ماشین آرتا چیست؟

ماشین آرتا چیست؟

باید گفت که آرتا میر از درآمد بسیار بالایی برخوردار است و قطعا ماشینی که او سوار می شود یک ماشین بسیار مدل بالا و گرانقیمت می باشد. او البته ماشین های زیادی دارد و یک بار عکس های او با ماشین مدل بالایش دیده شده است. طبق آمار بدست آمده او دارای یک لیموزین است که در یکی از ویدیوهای گروه نیز این ماشین حضور داشت

آهنگ های برتر آرتا

آرتا آهنگ های زیادی دارد که در ادامه به معرفی چند آهنگ وی خواهیم پرداخت. این آهنگ ها به همراهی دیگر اعضای این گروه یعنی کوروش وانتونز، رها وانتونز و سامی لو خوانده شده است.

شهر شلوغ

آهنگ شهر شلوغ یکی از آهنگ های پرطرفدار آرتا می باشد.

بهش بگید

از آهنگ هایی بسیار با احساس در مورد آرتا میرحسینی قطعا می تواند آهنگ بهش بگید باشد.

دختر یعنی

آهنگ دختر یعنی یک اهنگ در وصف دختران است که بسیار با استقبال مواجه شده است.

هنوز یادمه

آهنگ هنوز یادمه یک اهنگ در سبک دیس لاو می باشد که از اهنگ های غمگین آرتا به شمار می رود.

به تو نمیگم

آهنگ به تو نمی گم نیز از آهنگ های معروف و زیبای آرتا است.

عادی

از دیگر آهنگ های جذاب وی می توان به آهنگ عادی اشاره نمود.

آلبوم های آرتا وانتونز

آلبوم های آرتا وانتونز

آرتا یکی از خوانندگان فعال و پرکاری است که از زمانی که به صورت جدی فعالیت خود را در حرفه خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است، آثار متعددی را خوانده و منتشر کرده است. حال در این میان او در کنار سینگل ترک، آلبوم‌ هایی را نیز ساخته و منتشر کرده است که در ادامه قرار است به معرفی این آلبوم ها بپردازیم.

victory

مدتی قبل این رپر آلبومی به نام victory را منتشر کرد که این آلبوم پس از انتشار با توجه به ترک‌ های جذاب و منحصر به فردش مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و به یکی از پرطرفدار ترین آلبوم‌ های آرتا تبدیل شد.

ونتونی

از دیگر آلبوم‌ هایی که آرتا در طول دوران حرفه‌ ای خود ساخته و منتشر کرده است، می‌ توان به آلبوم ونتونی اشاره کرد که این آلبوم پس از انتشار از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد و مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت. این آلبوم دارای هشت ترک می‌ باشد.

یوتیوب arta

یوتیوب arta

یوتیوب آرتا از ویدیوهای مختلفی برخوردار است. این موزیک ویدیوها همگی از کیفیت و هم چنین متن بسیار خوبی برخوردار هستند که این مورد نشان دهنده کار بسیار حرفه ای آرتا می باشد.

دوست دختر جدید آرتا وانتونز

دوست دختر جدید آرتا وانتونز

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، آرتا و ربکا به دلیل خیانت آرتا از یکدیگر جدا شدند و این دوستی پس از سال‌ ها به جدایی ختم شد. حال در این میان این موضوع را هم باید افزود که آرتا با دوست دختر جدیدش به نام هانیه به ربکا خیانت کرده است. در رابطه با هانیه بهتر است بدانید که او نیز همانند ربکا یکی از مدل‌ های اینستاگرام به شمار می‌ رود که این روز ها به واسطه آرتا بسیار شناخته شده و معروف شده است.

آیا آرتا قصد جدایی از وانتونز دارد؟

گروه وانتونز یک گروه موسیقی است که در حال حاضر در میان مردم به شدت محبوب و پرطرفدار شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که آرتا نیز عضو این گروه پرطرفدار می‌ باشد و در این گروه به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد.

حال ناگفته نماند که مدتی است اخباری در رابطه با این که آرتا از گروه وانتونز جدا شده است، در فضای مجازی منتشر شده و این اخبار سر و صدای زیادی را به وجود آورده است. البته با این حال زمانی که این اخبار به اوج خود رسیدند، اعضای گروه وانتونز در کنار آرتا یک ویدیو ضبط کردند و در این ویدیو تمام این اخبار را تکذیب کردند و در این باره بیان کردند که آرتا از گروه جدا نشده است.

برادر آرتا کیست؟

با توجه به این که آرتا یکی از رپران سرشناس به شمار می‌ رود، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا در مورد زندگی شخصی او و اعضای خانواده‌ اش نیز اطلاعاتی را به دست آورند. در این مورد بهتر است بدانید که آرتا در مورد اعضای خانواده خود تا به اکنون با مخاطبانش صحبتی نکرده است، به همین دلیل اطلاعاتی در این مورد در دسترس نمی‌ باشد. اما با این حال بیان شده است که او یک برادر کوچکتر از خود دارد که در حال حاضر در کنار خانواده‌ اش در تهران زندگی می‌ کند.

جالب است که بدانید با توجه به این که تصاویر متعددی از آرتا در کنار برادرش منتشر شده است، به همین دلیل خیلی از افراد پی به شباهت زیاد این دو برادر به یکدیگر برده اند. با این حال اطلاعاتی در مورد برادر وی و فعالیت هایی که انجام می دهد، در دسترس نمی باشد.

اسم سایت شرط بندی آرتا وانتونز چیست؟

بسیاری از کاربران در مورد اسم سایت شرط بندی آرتا وانتونز پرسیده اند. در پاسخ باید بگوییم که سایت شرط بندی او بتووین نام دارد. او پس از این که وارد کار موسیقی زیر زمینی شد و توانست در این مسیر محبوبیت کسب کند. یک سایت بازی انفجار تاسیس کرد. تا در کنار کار موسیقی از این راه هم درآمد داشته باشد.

بررسی ضرایب بازی انفجار سایت آرتا وانتونز

بررسی ضرایب بازی انفجار سایت آرتا وانتونز

یکی از امکانات بسیار عالی که او در سایت خود ارائه کرده است بازی انفجار است. بازی انفجار سایت آرتا وانتونز دارای ضرایب بسیار بالا است. زیرا او بازی انفجار را از منبع اصلی آن گرفته است و در سایت خود ارائه کرده است. به همین دلیل اگر در این بازی حرفه ای هستید می توانید با بازی در این سایت سودهای بسیار عالی کسب کنید و لذت ببرید.

بررسی امکانات سایت شرط بندی این رپر

آرتا یکی از افرادی است که می خواهد سایت خود را به عنوان برترین سایت شرط بندی معرفی کند. به همین دلیل او سعی بر این دارد که بتواند جدید ترین بازی های کازینو را ارائه کند. سایت بازی انفجار آرتا وانتونز دارای بازی ها و پیش بینی های گوناگون و متنوع است.

به طوری که افراد با هر سلیقه ای می توانند در این سایت وارد شوند و بازی مورد علاقه خود را پیدا کرده و فعالیت کنند. به همین دلیل است که می بینید کاربران بسیاری در این سایت حضور دارند. او امکانات بسیاری مانند بونوس هایی با درصد های بسیار بالا برای کاربران خود ارائه کرده است.

آدرس جدید سایت آرتا را چگونه دریافت کنیم؟

آدرس جدید سایت آرتا را چگونه دریافت کنیم؟

کاربرانی که می خواهند وارد سایت بتووین شوند سوال می پرسند که چطور جدید ترین آدرس سایت را پیدا کنند؟ برای این کار بهتر است که به پیج اینستاگرام و یا کانال بتووین مراجعه کنید. علاوه بر این خود آرتا دارای پیجی در اینستاگرام است که در این پیج آدرس جدید بتووین را هم ارائه می کند. از این رو پس از این که جدید ترین آدرس سایت را پیدا کردید می توانید با ورود به سایت آرتا وانتونز و هم چنین ثبت نام در این سایت به فعالیت بپردازید و شرط بندی کنید.

مراحل نام نویسی در این سایت همانند سایت های دیگر می باشد. پس از نام نویسی می توانید از بونوس ثبت نام استفاده کنید. این بونوس برای همه افرادی که در این سایت ثبت نام می کنند تعلق می گیرد.

این رپر با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

آرتا از زمانی که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است، با خیلی از رپران و خوانندگان دیگر همکاری داشته است که در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم، همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

کوروش

کوروش وانتونز و آرتا وانتونز از دوستان صمیمی یکدیگر به شمار می‌ روند که تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را با همکاری یکدیگر خوانده و منتشر کرده اند.

سامی لو

سامی لو یکی دیگر از اعضای گروه وانتونز می‌ باشد که آرتا در کنار او ترک‌ های فوق‌ العاده‌ ای را خوانده و منتشر کرده است.

پارسا

از دیگر رپرانی که آرتا تا به اکنون با او همکاری داشته است می‌ توان به پارسا اشاره کرد که از جدیدترین آهنگ‌ های آن ها می‌ توان به درون مرده اشاره کرد.

پوبون

پوبون و آرتا نیز تا به اکنون آهنگ‌ های بسیار جذاب و شنیدنی را در کنار یکدیگر خوانده و منتشر کردند که با استقبال خوبی هم رو به رو شده است.

سپهر خلسه

مدتی است که سپهر خلسه و آرتا در کنار یکدیگر فیت‌ های بسیار جذابی را منتشر می‌ کنند که اکثر آن ها مورد استقبال خیلی از مردم نیز قرار گرفته اند.

دیس ترک های آرتا میروس

آرتا در طول دوران فعالیت خود تا به اکنون درگیری‌ هایی با برخی از رپران دیگر داشته است که برخی از این درگیری‌ ها منجر به انتشار دیس ترک از جانب این رپر شده است که در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

ازت بدم میاد

آرتا مدتی قبل یک دیس ترک خطاب به دوست دختر سابق خود یعنی ربکا قادری منتشر کرد که این دیس ترک ازت بدم میاد نام دارد که بسیار حاشیه ساز شد.

رو اعصابته

آرتا آهنگ رو اعصابته را دیس به شایع یکی از رپران مشهور ایرانی منتشر کرد که این آهنگ پس از انتشار حاشیه‌ های زیادی را به وجود آورد و جنجال آفرین شد.

توییتر آرتا وانتونز فعال است؟

توییتر آرتا وانتونز فعال است؟

آرتا وانتونز برای این که بیشتر با مخاطبان خود در ارتباط باشد، مدتی قبل در توییتر که یکی از معروف‌ ترین شبکه‌ های اجتماعی است نیز فعالیت خود را شروع کرد و گاهی اوقات توییت می‌ زند. اما با این حال بهتر است بدانید که فعالیت این رپر معروف در این شبکه اجتماعی نسبت به سایر شبکه های مجازی کمتر است.

دلیل کم شدن محبوبیت آرتا وانتونز چه بود؟

با این که آرتا وانتونز در میان مردم به ویژه جوانان و نوجوانان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی داشت. اما مدتی است که محبوبیت او در میان مردم کمرنگ شده است و دلیل آن نیز خیانت آرتا به ربکا و کات کردن این زوج و هم چنین انتشار دیس ترک آرتا خطاب به ربکا قادری بوده است.

خیانت دوست دختر جدید آرتا وانتونز

بهتر است بدانید مدتی است که اخباری در رابطه با این که دوست دختر جدید آرتا یعنی هانیه به او خیانت کرده است و آن ها به همین دلیل از یکدیگر جدا شده اند، در فضای مجازی منتشر شده است. اما با این حال هانیه و یا آرتا تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده اند و این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده اند.

تفریحات لاکچری آرتا وانتونز

تفریحات لاکچری آرتا وانتونز

آرتا رپر معروف ایرانی علاقه بسیار زیادی به تفریحات لاکچری دارد و در اوقات فراغت خود در کنار اعضای گروه وانتونز به کشور ها و شهر های دیگر به ویژه دبی سفر می‌ کند که یکی از تفریحات لاکچری او به شمار می رود.

آیا آرتا رژیم غذایی خاصی دارد؟

آرتا از آن دسته از افرادی است که علاقه زیادی به ورزش دارد و در برنامه روتین خود ورزشی بدنسازی را قرار داده است. هم چنین او در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده است که در کنار ورزش، رژیم غذایی خود را نیز رعایت می‌ کند.

آیا آرتا به ایران بازگشته است؟

در حال حاضر آرتا در کنار سایر اعضای گروه وانتونز ساکن استانبول می‌ باشد و در این شهر به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد. این موضوع را هم باید افزود که اخباری که در رابطه با بازگشت او به ایران منتشر شده است، دروغی بیش نمی‌ باشد که توسط عده ای بیکار برای بالا بردن بازدید پیجشان منتشر شده است.

سوالات متداول

 1. آرتا چند سال سن دارد؟

  وی هم اکنون بیست و چهار سال سن دارد.

 2. او در چه کشوری ادامه تحصیل داد؟

  وی در کشور کانادا و در شهر ونکوور تحصیلات خود را به پایان رساند.

 3. آرتا با چه کسی دوست می باشد؟

  وی با ربکا قادری یک دختر مدل دوست می باشد.

 4. آیا آرتا تا کنون کنسرت برگزار کرده است؟

  باید گفت که بله او تا کنون به تنهایی کنسرت برگزار کرده است.

 5. تمام درآمد آرتا از فروش آهنگ و خوانندگی است؟

  خیر بخشی از درآمد او از طریق خوانندگی و قسمتی از آن از طریق سایت شرط بندی فراهم می شود.

 6. نام سایت شرط بندی آرتا چیست؟

  نام این سایت بتووین می باشد.

 7. سایت بتووین متعلق به آرتا است؟

  طبق اطلاعات بدست آمده مالکیت این سایت تحت لیبل وانتونز می باشد؛ به عبارتی سایت متعلق به تمام گروه می باشد.

 8. آیا این سایت اعتبار لازم را دارد؟

  به دلیل وابستگی اعتبار سایت با گروه وانتونز، این سایت دارای اعتبار بسیار بالایی است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :