رها وانتونز، یکی از اعضای گروه وانتونز و البته یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد که توانسته است در سن کم بسیار مشهور شود و طرفداران رپ را به خود جذب کند. در این جا می خواهیم در مورد این خواننده یکی دیگر از اعضای این گروه معروف را معرفی کنیم و ببینیم که رها وانتونز کیست و اطلاعات بیشتری در مورد او کسب کنیم.

بیوگرافی رها وانتونز

بیوگرافی رها وانتونز

رها وانتونز یکی دیگر از اعضای گروه وانتونز می باشد که در این گروه فعالیت بسیار پررنگی داشته است. اکنون وقت ان رسیده که یکی دیگراز اعضای وانتونز معرفی بشود. این فرد، دختری متولد سال هفتاد و هفت می باشد که در تهران به دنیا امده است. درمورد تحصیلات وی همین قدر اطلاعات در دردسترس می باشد که وی در یک رشته نظری تحصیل کرده است و دیپلم گرفته و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است. او به غیر از درس علاقه زیادی به موسیقی و خوانندگی دارد و این علاقه از کودکی با او همراه بوده است. برای همین تصمیم می گیرد که رشته دانشگاهی خود را در این زمینه ادامه بدهد.

البته باید گفت که برای خانم ها فقط موسیقی در حرفه ساز برای خانم ها مجاز می باشد اما خوانندگی ممنوع است. به همین دلیل رها تصمیم می گیرد تا برای ادامه حرفه خود از کشور خارج بشود. او اتریش را برای ادامه فعالیت های خود انتخاب می کند و در ان جا با یکی از اعضای گروه وانتونز اشنا می شود. اهنگ های رها وانتوز و اهنگ رها وانتوز به نام شب و هم چنین اهنگ رها وانتونز به نام درد نیز از اهنگ های معرف این دختر جوان می باشند.

رها وانتونز و همسرش

در مورد همسر رها وانتونز حاشیه و حرف های زیادی وجود دارد. البته باید گفت که این ها همه از یک اتهام شروع شد. بعد از رفتن رها به گروه وانتونز گفته شد که سامی لو از دیگر اعضای وانتونز با رها رابطه دارد و به همین دلیل او را به گروه اورده است. اما این فقط در حد یک اتهام بود اما بعد ها مشخص شد که رها دوست دختر سامی لو می باشد و این دو نفر رابطه عاشقانه دارند و هم چنین عکس های این دو نفر نیز در اینستاگرام دو نفرشان وجود دارد و همین موضوع باعث شد که شک ها برای رابطه این دو نفر به یقین تبدیل بشود.

عکس رها وانتونز

عکس رها وانتونز

رها وانتونز علاقه بسیار زیادی به عکس گرفتن دارد و همانند مدل های اینستاگرامی عکس های بسیار زیادی از خود می گیرد. این عکس ها در حالت های مختلف می باشد و او این عکس ها را در اینترنت منتشر می کند. هم چنین با سر زدن به پیج اینستاگرام رها می توان عکس های این دختر خواننده و عشق موسیقی را تماشا نمود. او عکس های خود را با کپشن های مختلف و در حالت های مختف و با لباس های مختلف و هم چنین در لوکیشن های مختلف در پیج اینستاگرام خویش منتشر می کند و او از همین طریق نیز به معروفیت می رسد.

بیشتر عکس هایی که از وجود دارد در کنار دیگر اعضای گروه یعنی کوروش وانتونز، آرتا میرحسینی و سامی لو می باشد.

رها وانتونز در اینستاگرام پیچ رسمی دارد؟

رها وانتونز، علاقه زیادی به اینستاگرام دارد و فعالیت بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی انجام می دهد. وی در اینستاگرام دارای دویست و پنجاه هزار فالوور می باشد و به دلیل شهرت این دختر، اینستاگرام به او تیک ابی داده است. پس بنابراین پیج او به خوبی و به راحتی در اینستاگرام قابل تشخیص می باشد. هم چنین او پست های زیادی را در اینستاگرم منتشر می کند و در این شبکه مجازی خبر های مختلفی از گروه وانتونز و خودش را می دهد. همچنین عکس های او با دوست پسرش سامی لو نیز در اینستاگرام وجود دارد.

رها وانتونز متولد چه ماهی است؟

رها وانتونز تا کنون هیچ اطلاعی از ماه تولدش و یا روز تولدش نداده است و تنها مشخصات از سال تولدش می باشد که نشان می دهد وی متولد سال هفتاد و هفت است و هم اکنون او بیست و دو سال سن دارد.

قد رها وانتونز

اطلاعات شخصی این چنینی از رها وانتونز زیاد وجود ندارد و یک بیوگرافی دقیق تا کنون از وی منتشر نشده است. برای مثال مشخص نیست که قد رها وانتونز چقدر می باشد و یا اینکه او در یک خانواده با چه مقدار جمعیت متولد شده است. به همین دلیل از شواهد و عکس های مختلف اینگونه برداشت می شود که او از قد بلندی حدود صد و هفتاد برخوردار باشد که این تنها یک حدس می باشد که با دیدن او می توان این گونه فکر کرد. او گویا علاقه ای به انتشار این چنین اطلاعات در مورد خودش ندارد و سایت های بیوگرافی مختلف نیز در همین مقدار در مورد این خواننده خوش صدا اطلاعات دارند.

سن رها وانتونز چقدر است؟

سن رها وانتونز چقدر است؟

باید گفت که این دختر هنرمند متولد سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت می باشد که با توجه به سال تولد او، وی هم اکنون دارای بیست و دو سال سن است. او با همین سن کم توانسته است که بسیار معروف بشود و بتواند که در اینستاگرام نیز این شهرت را توسعه بدهد و دارای تیک ابی بشود. او یک خواننده رسمی می باشد و با توجه به این موارد توانسته است که کار خود را بیش از پیش وسعت ببخشد و بتواند که طرفداران زیادی را جذب خود بکند. البته او یک دختر جوان جذاب می باشد که در شرایط عادی نیز افراد زیادی مجذوب او می شدند.

ماجرای دستگیری رها وانتونز چه بود؟

پس از پیوستن رها به گروه وانتونز خبر هایی مبنی بر دستگیری باند های رپ در ایران منتشر شد که گویا خواننده های زیر زمینی و گروه های رپ زیر زمینی یکی یکی در حال دستگیری بودند. البته گروه وانتونز نیز در شرف دستگیری قرار داشت اما اتفاقات دقیق ان مشخص نشد. بعد از این ماجرا خبری مبنی بر اینکه رها وانتونز دستگیر شده است نیز به گوش رسید که خب این یک حاشیه بیش نبود. چراکه رها درهمان سنین کم از ایران رفت و به اتریش مهاجرت کرد و بعد از ان به گروه وانتونز پیوست. این خبر باعث حاشیه سازی هم برای رها و هم برای گروه وانتونز شد که بعدا از جانب خود این فرد و هم چنین از سمت گروه وانتونز تکذیب شد. البته که حاشیه ها همیشه بد نیستند و بیشتر باعث معرفی افراد می شوند.

دانلود آهنگ های رها وانتونز

آهنگ های رها وانتونز را می توان همه جا پیدا نمود. اسپاتیفای یک مکان مناسب برای پیدا و دانلود کردن آهنگ های رها وانتونز می باشد. هم چنین سایت های مختلف آهنگ نیز مکانی مناسب برای پیدا کردن راحت آهنگ های رها می باشد. از جمله سایت بسیار عالی در مورد دانلود آهنگ های رها می توان به سایت رادیو جوان اشاره کرد. این سایت بسیار سایت عالی می باشد که تمامی آهنگ ها را از تمامی خواننده ها را در خود جای داده است. البته باید گفت که در صفحه اینستاگرام وی می توان برخی از آهنگ های او را به صورت کلیپ شنید و با استفاده از نرم افزار مختلف ان را دانلود نمود. دانلود آهنگ های رها وانتونز بسیار راحت بوده و با سرچ کردن همین عبارت در گوگل می توان به آهنگ های وی دست یافت. دانلود آهنگ درد از رها وانتونز و پس کجایی رها وانتوز از سری موضوعاتی بود که در مورد او سرچ زیادی در گوگل را خورده بود.

سن رها وانتونز چقدر است؟

رها کجا زندگی می کند؟

رها در همان سنین نوجوانی و جوانی برای ادامه تحصیل به کشور اتریش، مهد موسیقی جهان مهاجرت کرد. او در همان کشور ماند و هم اکنون نیز در همان کشور زندگی می کند. وی هم چنین توانست که در ان جا با گروه هنری وانتونز اشنا بشود. هم چنین باید گفت که در مورد اینکه ایا او تنها زندگی می کند و یا با خانواده زندگی می کند نیز اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد و فقط همین قدر اطلاع است که او هم اکنون در کشور اتریش است.

موزیک ویدیو های رها

می دانیم که یوتیوب یک شبکه اجتماعی می باشد که در ان ویدیو های مختلفی هر روز رد و بدل می شود و به اشتراک گذاشته می شود. از شیرین کاری های مختلف تا حتی سریال های چند قسمتی، همه و همه را می توان در این شبکه پیدا نمود. از سری مواردی که از یوتیوب از ان استفاده می کنند، خوانندگان هستند که در ان موزیک ویدیو های خود را در آن منتشر می کنند. رها نیز از افرادی می باشد که موزیک ویدو های خود را در این شبکه اجتماعی قرار می دهد و باعث هرچه بیشتر دیده شدن خود می شود.

سوالات متداول

 1. از معروف ترین آهنگ های رها وانتونز کدام آهنگ می باشد؟

  از آهنگ های معروف رها وانتونز آهنگ شب را می توان نام برد.

 2. وی هم اکنون چند سال سن دارد؟

  رها وانتونز هم اکنون دارای 22 سال سن است.

 3. نام همسر و یا دوست پسر رها چیست؟

  نام دوست پسر او سامی لو می باشد.

 4. رها در کجا زندگی می کند؟

  وی هم اکنون در کشور اتریش زندگی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :