سعید شمس، از موزیسین ها و تنظیم کنندگان معروف آهنگ ها است که برادر علیشمس ( مدیر سایت پابلو بت) نیز می باشد. اگر دوست دارید که درباره جزئیات زندگی این موزیسین معروف اطلاعاتی را به دست آورید تا آخر این پست را مطالعه کنید.

عکس های جدید سعید شمس را در کجا ببینیم؟

سعید شمس کیست؟

saeed shams، در ابتدا کار خود را با ساز پیانو و کیبورد آغاز کرد. او پس از مدتی که در حرفه موسیقی فعالیت کرد، تصمیم می گیرد که وارد کار تنظیم کنندگی آهنگ شود. وی پس از مدت زمان زیادی تمرین، توانست کار خود را با آهنگ با من باش از یاسر بختیاری شروع کند. سعید شمس، فرزند دوم خانواده می باشد و یک خواهر و یک برادر دارد. او در تاریخ 17 شهریور ماه سال 1364 در پایتخت ایران به دنیا آمده است. بر خلاف دیگر افرادی که از پس از معروفیت از ایران مهاجرت می کنند، سعید شمس تاکنون در ایران مانده است. او این طور عنوان می کند که خانواده و کشورش را دوست دارد. به گفته سعید دوری از خانواده و کشورش برایش سخت می باشد.

سعید شمس تحصیلات خود را در زمینه مهندسی بازرگانی از دانشگاه آزاد تهران و صدا برداری از دانشگاه علمی کاربردی به اتمام رسانده است. وی از سن 15 سالگی کار خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد و کم کم در این عرصه حرفه ای شد. پس از آن در سن 20 سالگی، به صورت حرفه ای کار خود را با یاسر بختیاری آغاز کرد. او تاکنون با بسیاری از خوانندگان مطرح و معروف همکاری داشته است و ساخت موسیقی بسیاری از آن ها را بر عهده داشته است.

عکس های جدید سعید شمس را در کجا ببینیم؟

سعید، از جمله افراد معروفی می باشد که در زمینه موسیقی استعداد فراوانی دارد. در اینترنت و بسیاری از سایت های مختلف، عکس های زیادی از این هنرمند مشهور موجود می باشد. شما می توانید با جست و جوی نام saeed shams، عکس های زیادی از او در گوگل مشاهده کنید.

همچنین این شخص در صفحه شخصی اینستاگرامش، عکس های زیادی را از خود منتشر کرده است. شما می توانید با مراجعه به این صفحه عکس های بسیاری را از سعید شمس مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام سعید شمس چیست؟

سعید شمس نیز از جمله افرادی می باشد که در فضای اینستاگرام به صورت گسترده فعالیت می کند. او در این صفحه، عکس ها و کلیپ هایی را از خود و کار های روزانه اش منتتشر می کند. همچنین او در این پیج لایو هایی را با طرفداران و دوستان خود برپا می کند.

شما می توانید برای پیدا کردن پیج سعید شمس وارد اینستاگرام شوید و با جست و جوی saeedshams_official صفحه شخصی او را پیدا کرده و در صورت تمایل او را فالو کنید. با دنبال کردن سعید شما می توانید اطلاعات زیادی را در زمینه موسیقی نیز به دست آورید.

یوتیوب سعید شمس فعال است؟

یوتیوب سعید شمس فعال است؟

سوالی که در این قسمت مطرح می باشد این است که آیا سعید شمس، در فضای یوتیوب نیز فعالیتی دارد؟ پاسخ ما به شما این است که، سعید شمس از جمله افرادی می باشد که علاوه بر فضای اینستاگرام، در یوتیوب نیز فعالیت می کند. او در این برنامه موزیک ویدئو هایی از آهنگ هایی که خود تنظیم کرده است منتشر می کند.

همچنین او میکس های زیادی از عکس های خود را با طرفدارانش به اشتراک می گذارد. سعید در این فضا به ازای تعداد بازدید و لایک هایی که دارد، مبلغی را از یوتیوب دریافت می کند. شما می توانید با جست و جوی نام saeed shams، صفحه او را در یوتیوب پیدا کرده و در صورت تمایل دنبال کنید.

درآمد این شخص از کجاست؟

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که موزیسین ها و تنظیم کنندگان آهنگ از چه راهی درآمد به دست می آورند. طبق جست و جو ها و بررسی های به عمل آمده متوجه شدیم آن ها از راه فروش آلبوم های خوانندگان، درصدی را از آن ها می گیرند.

همچنین فردی مانند سعید شمس، با فعالیت در فضای یوتیوب نیز درآمد قابل توجهی را از آن خود کرده است.

سعید شمس در کدام کشور زندگی می کند؟

سعید در تاریخ 17 شهریور ماه سال 1364 در پایتخت ایران، یعنی شهر تهران به دنیا آمده است. بر خلاف بقیه هنرمندان و موزیسین ها که به خارج از کشور مهاجرت کرده اند، سعید هم اکنون نیز در کشور ایران زندگی می کند. وی در شهر تهران فعالیت خود را به صورت حرفه ای ادامه می دهد.

اما خب سعید رفت و آمد های زیادی به ترکیه دارد! او دوست صمیمی آرتا و کوروش وانتونز می باشد و گاها در استوری های این دو دیده می شود.

حاشیه های این شخص درباره چه موضوعاتی است؟

سعید از جمله موزیسین ها و تنظیم کنندگان آهنگ کم حاشیه می باشد. او تاکنون شایعه و حاشیه های زیادی برای او به وجود نیامده است. البته مدتی پیش، خبری مبنی بر اینکه سعید از ایران رفته است منتشر شد. او پس از انتشار این خبر در یک لایو، عنوان کرد که از ایران نرفته و قصد خروج از کشور را نیز ندارد. یکی دیگر از حاشیه های سعید شمس، مربوط به جریان همکاری های مداوم او با برادرش علیشمس می باشد. وی به این دلیل که با برادرش همکاری زیادی دارد، بار ها مورد حاشیه قرار گرفته است.

آیا تا به حال مصاحبه ای با سعید شمس انجام شده است؟

ممکن است این سوال ذهنتان را درگیر کرده باشد که آیا تاکنون با سعید شمس، موزیسین معروف ایرانی مصاحبه ای انجام شده است. در این قسمت می خواهیم به برخی از مصاحبه هایی که با این شخس انجام شده است اشاره کنیم. او در تاریخ 12 مرداد سال 1397 در مصاحبه ای با سایت آپارات به سوالات مردم پاسخ داد. فیلم این مصاحبه در سایت آپارات و برنامه یوتیوب نیز موجود می باشد.

شما می توانید با یک جست و جوی ساده فیلم این گفت و گوی جالب را پیدا کرده و ببینید. همچنین سعید در مصاحبه دیگری با سایت ایران کارتون، به بسیاری از سوالات آنان پاسخ داد. شما می توانید برای خواندن این مصاحبه جالب به این سایت مراجعه کرده و مصاحبه saeed shams را بخوانید. البته از سعید بار ها برای حضور در برنامه خندوانه دعوت شده است. او به دلیل مشغله زیاد تاکنون نتوانسته است که در این برنامه حضور پیدا کند.

دوست دختر سعید شمس

دوست دختر سعید شمس کیست؟

شاید کمی به نظرتان این مسئله عجیب باشد، ولی سعید از جمله افرادی است که هیچ دوست دختری ندارد. تاکنون هیچ عکسی هم از او در کنار دختری منتشر نشده است. وی مدت ها پیش در یکی از مصاحبه هایش این طور عنوان کرده بود که وقتی برای این کار ها نداشته و هیچ دوست دختری ندارد.

لایو های سعید شمس درباره چه موضوعاتی است؟

او از جمله افرادی می باشد که در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارد. سعید در بسیاری از لایو هایی که برگزار می کند به نواختن موزیک برای طرفدارانش می پردازد. همچنین او در لایو های خود نکات مهمی را از ساز های مختلف به کاربران خود آموزش می دهد.

سعید، در لایو هایی که با دوستان و طرفداران خود برپا می کند، به سوالات آن ها از زندگی شخصی اش پاسخ می دهد. شما می توانید برای دیدن لایو های سعید شمس، به سایت های مختلف اینترنتی مانند آپارات و برنامه هایی مانند یوتیوب مراجعه کرده و با جست و جوی نام saeed shams، لایو های مربوط به او را بیابید.

آیا علیشمس با برادرش همکاری داشته است؟

سعید شمس، از جمله هنرمند ها و موزیسین های معروف می باشد. او تنظیم کنندگی آهنگ های بسیاری از خوانندگان معروف را بر عهده داشته است. او با برادر خود علیشمس نیز تاکنون همکاری های زیادی داشته است.

از جمله آهنگ هایی که سعید شمس تنظیم کرده است می توان به مدیونم به تو، آروم آروم، یه رویا و دو رو اشاره کرد. شما می توانید برای دانلود این آهنگ ها به اینترنت مراجعه کنید و در صورت تمایل آهنگ مورد نظر خود را دانلود نمایید.

شغل سعید شمس در چه حوزه ای است؟

سعید، از جمله افراد هنرمندی است که در زمینه موسیقی فعالیت می کند. او از آهنگ سازان ماهر و نوازندگان قدرتمند در کشور ایران می باشد. سعید شمس، در طراحی اهنگ ها و تولید صدا و تنظیم کننده آهنگ ها نقش های ویژه ای را دارا می باشد.

سوالات متداول

 1. سعید شمس در چه تاریخی و چه شهری به دنیا آمده است؟

  وی در تاریخ 17 شهریور ماه سال 64 در شهر تهران متولد شده است.

 2. سعید شمس و علیشمس با یک دیگر چه رابطه ای دارند؟

  سعید شمس از موزیسین ها و تنظیم کنندگان معروف آهنگ می باشد که با علیشمس خواننده معروف رپ برادر می باشند.

 3. سعید شمس، کار حرفه ای خود را از چه سالی آغاز کرده است؟

  سعید، در سن بیست سالگی به صورت حرفه ای وارد دنیای هنر و موسیقی شد.

 4. اولین تجربه کاری سعید شمس با چه کسی و چه آهنگی می باشد؟

  سعید اولین کار خود را با آهنگ با من باش از خواننده معروف یاسر بختیاری آغاز کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :