کیارش فتحی یکی از بدنساز های معروف و سرشناس ایرانی است که هم اکنون مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است. بهتر است بدانید که او و دوست دخترش حالا به عنوان یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه شناخته می شوند.

محتوا پنهان
کیارش فتحی کیست؟

کیارش فتحی بدنساز ایرانی در یوتیوب

در رابطه با بیوگرافی کیارش فتحی باید بگوییم که او متولد 19 مهر سال 1368 در ایران است که مدت هاست به ترکیه مهاجرت کرده است و هم اکنون ساکن استانبول می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود او مربی بدنسازی و هم چنین رئیس کمیته تی آر ایکس فدراسیون کارگری کشور می باشد و علاوه بر آن مدل و چهره اینستاگرامی است. او مدت هاست که علاوه بر فعالیت‌ های ورزشی، فعالیت خود را در صنعت مدلینگ نیز آغاز کرده است و توانسته در این صنعت به پیشرفت خوبی برسد. حال اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با کیارش فتحی بیوگرافی به دست آورید؛ مانند قد کیارش فتحی می توانید به کیارش فتحی نی نی سایت مراجعه نمایید، چرا که اطلاعات جالبی در این سایت بین کابران در رابطه با این بدنساز معروف رد و بدل شده است.

عکس های کیارش فتحی را در کجا ببینیم؟

از آن جایی که این روز ها کیارش به یکی از چهره های معروف و سرشناس تبدیل شده است و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را بدست آورده است؛ به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل به دسترسی و مشاهده عکس های این بدنساز معروف را دارند. در این باره باید بگوییم که اگر به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از کیارش را جستجو و مشاهده کنید. این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر شبکه‌ های مجازی اگر به سایت گوگل مراجعه نمایید و نام این بدنساز معروف را جستجو کنید، با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می‌ توانید عکس‌ های متفاوتی از او را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام کیارش فتحی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام کیارش فتحی چیست؟

این روز ها کیارش فتحی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و در این شبکه عکس‌ ها و فیلم‌ های متعددی از خود را برای مخاطبان و فالوورانش منتشر می کند. از آن جایی که او در عکس گرفتن مهارت خاصی دارد به همین دلیل عکس های جذابی را از خود در پیج اینستاگرامش منتشر می‌ کند. حال این موضوع را هم باید افزود که او در اینستاگرام به شهرت زیادی رسیده است و امروزه از او به عنوان یکی از چهره های معروف اینستاگرام یاد می‌ شود که مخاطبان و فالووران بسیار زیادی نیز دارد. حال اگر تمایل دارید تا آدرس پیج اینستاگرام اینستاگرام کیارش فتحی را به دست آورید، بهتر است که به قسمت جستجوی اینستاگرام مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی سرچ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که این چهره معروف در اینستاگرام بیش از 400 کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او نسبت به سایر پیج ها مانند فن پیج ها و یا پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

آدرس کلاب هاوس کیارش فتحی

این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن سایر شبکه های مجازی که این چهره معروف در آن ها فعالیت می‌ کند مانند کلاب هاوس کیارش فتحی کافیست تا همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید.

یوتیوب این چهره معروف

کیارش در یوتیوب نیز فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد و توانسته با توجه به کلیپ های جذاب و جالبی که در چنل خود منتشر می‌ کند، مخاطبان زیادی را نیز در یوتیوب به دست آورد. به همین دلیل تمام ویدیو های او از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار هستند و به این گونه او توانسته از طریق یوتیوب برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد و درآمدزایی کند. این موضوع را هم باید افزود که شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب کیارش فتحی می توانید هر زمانی که او در چنل خود ویدیویی را منتشر کرد آن را به راحتی مشاهده نمایید.

دوست دختر کیارش فتحی کیست؟

شغل کیارش فتحی چیست؟

خیلی از مخاطبان این چهره معروف تمایل دارند تا در رابطه با شغل کیارش بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم او مربی بدنسازی و رئیس کمیته تی ار یکس فدراسیون کارگری کشور است. هم چنین علاوه بر این در حرفه مدلینگ نیز فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد.

درآمد این شخص از کجاست؟

این روز ها کیارش توانسته از طریق چندین شاخه که در آن ها فعالیت می‌ کند، برای خود منبع درآمد خوب به وجود آورد و درآمدزایی کند. در این باره باید بگوییم که او مربی بدنسازی می باشد و شاگردان متعددی دارد که از این طریق توانسته برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد. هم چنین این موضوع را هم باید افزود با توجه به فعالیت هایی که او در شبکه اینستاگرام انجام می هد، توانسته فالووران زیادی را بدست آورد و هم اکنون از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است. هم چنین با توجه به فعالیت در یوتیوب و بازدید بالای ویدیو هایش نیز درآمدزایی می‌ کند. این موضوع را هم باید افزود که با توجه به این که او مدل است و در این صنعت هم فعالیت می کند، به همین دلیل از این طریق نیز درآمدزایی می کند.

دوست دختر کیارش فتحی چه کسی است؟

کیارش فتحی که نام کاملش کیارش مدرس فتحی می باشد یکی از بدنسازهای معروف ایران است. او در حال حاضر علاوه بر این که به عنوان بدنساز شناخته می‌ شود و در این رشته در حال فعالیت است، در اینستاگرام نیز به عنوان یکی از چهره معروف و سرشناس شناخته می‌ شود که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

حال این روزها خیلی از طرفداران کیارش تمایل دارند تا در مورد زندگی شخصی او و همسر این بدنساز معروف اطلاعات بیشتری را به دست آورند. با توجه به این که کیارش از موقعیت اجتماعی بسیار خوبی برخوردار است و هم چنین چهره و استایل بسیار خوبی هم دارد. به همین دلیل فرض این که او مجرد باشد محال است. حال در مورد روابط شخصی او بهتر است بدانید که کیارش مدتی است با پارمیدا ممقانی ازدواج کرده است.

پارمیدا ممقانی یکی از مشهورترین بلاگر ایرانی اینستاگرام به شمار می‌ رود که در حال حاضر فالووران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید آشنایی این زوج مربوط به زمانی است که پارمیدا بعد از شکست عشقی به افسردگی شدیدی مبتلا شد و به همین دلیل به کشور ترکیه رفت و در استانبول با کیارش آشنا شد و این آشنای تا جایی ادامه پیدا کرد که آن ها به یکدیگر علاقه مند شدند.

کیارش و پارمیدان ممقانی که دوست دختر سابق (مبین ام دی) بوده است، پس از مدتی که از دوستی شان گذشت در نهایت با توجه به عشق و علاقه‌ ای که بین آن ها شکل گرفت تصمیم گرفتند تا با یکدیگر ازدواج کنند. در سال 1398، این زوج معروف در یک مراسم خصوصی و لاکچری در کنار اعضای خانواده و آشنایان شان با یکدیگر ازدواج کردند. این موضوع را هم باید افزود که می‌ توانید برای مشاهده تصاویر پارمیدا همسر کیاش فتحی به صفحه اینستاگرام او و یا حتی صفحه اینستاگرام کیارش مراجعه نمایید و به این گونه بیشتر با پارمیدا آشنا شوید.

سایت کیارش فتحی چیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

سایت کیارش فتحی چیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

کیارش فتحی که یکی از بدنساز های معروف و سرشناس اهل ایران می‌ باشد و در حال حاضر مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد. مدتی است که تصمیم گرفته تا علاوه بر فعالیتش در یوتیوب و اینستاگرام، سایت رسمی خود را افتتاح کند تا به این گونه بتواند با مخاطبانش بیشتر در ارتباط باشد و ویدیوهای خود را در سایت رسمی‌ اش آپلود کند.

حال اگر از طرفداران این بدنساز معروف هستید، بهتر است بدانید او مدتی است که سایت خود را به نام فتحی تاسیس کرده است. کیارش در این سایت آموزش‌ های متنوعی از ورزش بدنسازی را منتشر می‌ کند. او در این باره بیان کرده است که می‌ خواهد آموخته‌ های خود در زمینه پرورش اندام را از طریق سایت رسمی اش برای طرفداران این شاخه قرار دهد.

هم چنین ناگفته نماند که او می خواهد او با فروش پکیج‌ های این آموزش در سایت خود یک منبع درآمد خوب نیز از این طریق برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

سایت کیارش فتحی

این مربی ورزشی ازدواج کرده است؟

مدت قبل برخی از منابع در فضای مجازی خبر ازدواج این مربی را منتشر کردند که این خبر با جنجال بسیار زیادی رو به رو شد و حاشیه‌ های زیادی را نیز به وجود آورد. اما با این حال برخی از کاربران فضای مجازی بر این باور بودند که کیارش ازدواج نکرده است و این اخبار توسط عده‌ ای برای بالا بردن بازدید پیجشان منتشر شده است.

اما با این حال مدتی بعد کیارش عکس هایی از مراسم عروسی‌ اش با پارمید ممقانی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و به این گونه تمام اخباری که در رابطه با ازدواج او در فضای مجازی منتشر شده بود را تایید کرد. پس از آن خیلی از کاربران فضای مجازی به ویژه مخاطبان و طرفداران این زوج از طریق کامنت‌ ها به تبریک ازدواج کیارش و پارامیدا پرداختند و برای آن ها آرزوی خوشبختی کردند.

چه حاشیه هایی برای کیارش فتحی به وجود آمد؟

متاسفانه این روزها با توجه به شبکه‌ های مجازی و رسانه ها برای خیلی از افراد مشهور و سرشناس حاشیه‌ ها و جنجال های متعددی به وجود می‌ آید. حال این موضوع را هم باید افزود که امروزه در پیرامون خیلی از چهره های معروف و سرشناس اینستاگرام که به شهرت زیادی رسیده اند، نیز حاشیه ها و جنجال های متعددی مشاهده می شود که این موضوع شامل کیارش، بدنساز و مدل معروف اهل ایران نیز می‌ باشد. حال از برخی از حاشیه هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده است می‌ توان به مواردی مانند: جدایی‌ اش از پارمیدا، خرید فالووران فیک، درگیری و دعوا با سایر چهره های معروف اینستاگرام و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

این شخص چه اقتخاراتی کسب کرده است؟

این چهره معروف و سرشناس در فیتنس توانسته افتخارات متعددی را کسب کند که این موضوع باعث شده است که او جایگاه ویژه‌ ای را در بین سایر بدنسازان از آن خود کند. برای اطلاع از این افتخارات می توانید ویکی پدیای کیارش فتحی را مشاهده کنید.

مدارک ورزشی این بدنساز معروف

کیارش تا به اکنون مدارک ورزشی متعددی را کسب کرده است که از برخی از آن ها می‌ توان به مواردی مانند: مدرک کارگاه کار با دستگاه های بدنسازی (درجه C) زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان تهران، مدرک کارگاه کار با دستگاه های بدنسازی (درجه A) زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان تهران، مدرک کارگاه کار با دستگاه های بدنسازی (درجه B) زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان تهران، مدرک کارگاه کار با دستگاه های بدنسازی (درجه B) از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران، مدرک کارگاه کار با دستگاه های بدنسازی (درجه C) از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و مدرک کارگاه کار با دستگاه های بدنسازی (درجه A) از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

کیارش فتحی مربی چه سلبریتی هایی می باشد؟

کیارش فتحی مربی چه سلبریتی هایی می باشد؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با این که کیارش یکی از مربیان معروف ایران به شمار می‌ رود که شاگرد های بسیار زیادی هم داشته است. اما اوج موفقیت او مربوط به زمانی است که فعالیتش را در فضای مجازی مانند اینستاگرام آغاز کرد.

کیارش با شروع فعالیتش در فضای مجازی و صحبت در مورد حرفه‌ اش و انتشار مطالب آموزشی توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت خوبی برسد و در حرفه‌ اش پیشرفت بسیار خوبی داشته باشد. او حتی پس از مدتی توانست مربی خیلی از سلبریتی‌ های معروف و چهره‌ های اینستاگرامی شود. حال اگر از طرفداران این مربی بدنسازی هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کیارش تا به اکنون مربی خیلی از چهره‌ های معروف مانند سامی لو، سعید عزت اللهی و برخی دیگر بوده است.

آیا کیارش فتحی در زمینه مدلینگ هم فعالیت می کند؟

کیارش در رشته‌ های مختلف بدنسازی مهارت و تجربه بسیار خوبی دارد. بهتر است بدانید در حال حاضر او به عنوان بهترین مربی بدنسازی شناخته می‌ شود. هم چنین او در کنار مربیگری رئیس کمیته تی‌ آر‌ ایکس در فدراسیون کارگری کشور ایران نیز می‌ باشد. حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که کیارش از چهره و استایل بسیار خوبی برخوردار است و در فضای مجازی مانند اینستاگرام دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل این روز ها به عنوان مدل هم مشغول به فعالیت است. او در حال حاضر به یکی از مدل‌ های معروف ایرانی تبدیل شده است.

جالب است که بدانید یکی از مهم‌ ترین دلایل مهاجرت این چهره معروف از ایران به ترکیه علاقه‌ اش به بازار مدلینگ و ادامه فعالیتش در حرفه مدلینگ بوده است. کیارش با حمایت و تشویق‌ های همسرش پارمیدا ممقانی و با توجه به این که در اینستاگرام دنبال کنندگان و مخاطبان بسیار زیادی دارد، از این رو پس از مدت کوتاهی که فعالیتش را در زمینه مدلینگ شروع کرد توانست به یکی از مدل‌ های موفق و محبوب در ایران و حتی ترکیه تبدیل شود.

کیارش از چهره خاص و شرقی برخوردار است که این یک ویژگی عالی برای او در مدلینگ به شمار می‌ رود. کیارش بیان کرده است که قصد دارد تا در آینده در حرفه مدلینگ فعالیت بیشتری داشته باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود در حال حاضر کیارش در ترکیه به فعالیت‌ های خود به عنوان مدل می‌ پردازد که این موضوع باعث شده است تا به اکنون با خیلی از کمپانی‌ های معروف و برندهای اروپایی همکاری داشته باشد. حال همکاری‌ های او با برندها و کمپانی‌ های معروف باعث شده است تا او در میان سایر مدل‌ های مرد جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کند و به شهرت بسیار خوبی برسد.

کمپانی‌ ها و برند هایی که تا به اکنون با کیارش همکاری داشته اند، تصاویر متعددی از او را در فضای مجازی منتشر کرده اند. به همین دلیل می‌ توانید به راحتی به جستجو و مشاهده تصاویر کیارش مدل معروف ایرانی بپردازید.

مصاحبه دنی اسدی با کیارش فتحی

کیارش فتحی را می توان جز بهترین مربیان بدنسازی در ایران به شمار آورد. او یکی از چهره های جوان در ورزش بدنسازی می باشد که در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد. حال با توجه به این که کیارش یکی از بدنساز های معروف به شمار می‌ رود، به همین دلیل تا به اکنون با کیارش توسط برنامه‌ ها، شبکه‌ ها و مجلات مختلف مصاحبه‌ های متعددی انجام شده است. حال ناگفته نماند که کیارش در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد فعالیت‌ هایی که در حرفه‌ اش انجام می‌ دهد، اهدافش برای آینده و … صحبت کرده است.

این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل دنی اسدی یک مصاحبه بسیار جذاب و دیدنی با کیارش انجام داد که این بدنساز معروف در این مصاحبه در مورد موضوعات جنجالی به صحبت پرداخت. به همین دلیل این مصاحبه کیارش مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و از بازدید زیادی برخوردار شد.

حال اگر می‌ خواهید تا به مشاهده این مصاحبه جنجالی و جذاب بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب کیارش فتحی مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت و آپارات هم می‌ توانید به جستجو و مشاهده این مصاحبه بپردازید.

این مربی هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

این مربی هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

بهتر است بدانید با این که کیارش در تهران به دنیا آمده و سال‌ ها در تهران زندگی کرده است. اما مدتی قبل او برای ادامه فعالیتش در حرفه مدلینگ و پیشرفت در زندگی به خارج از کشور مهاجرت کرد. در حال حاضر کیارش در کنار همسرش در کشور ترکیه و شهر استانبول زندگی می کند و به فعالیت های می پردازد.

رابطه کیارش فتحی با گروه وانتونز به چه صورت است؟

کیارش علاقه بسیار زیادی به گروه وانتونز دارد و رابطه بسیار خوبی با تمام اعضای گروه دارد. هم چنین شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر کیارش مربی سامی لو یکی از اعضای گروه وانتونز نیز می‌ باشد. این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر کیارش صفحه شخصی تمام اعضای گروه وانتونز را در اینستاگرام دنبال می کند.

سوالات متداول

 1. کیارش فتحی کیست؟

  کیارش متولد سال 1368 در ایران است که مدت ها است به ترکیه مهاجرت کرده است. او مربی بدنسازی و رئیس کمیته تی آر ایکس فدراسیون کارگری کشور است و علاوه بر آن، مدل و چهره اینستاگرامی نیز می باشد.

 2. افراد چگونه می توانند عکس های این چهره معروف را مشاهده کنند؟

  اگر تمایل دارید تا عکس های کیارش را مشاهده نمایید، می توانید به شبکه های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز عکس های متعددی از او منتشر شده است.

 3. دوست دختر این بدنساز سرشناس کیست؟

  پارمیدا ممقانی دوست‌ دختر کیارش است، او متولد سال 1372 در ایران می باشد و در حرفه مدلینگ فعالیت می کند. امروزه پارمیدا به یکی از چهره های معروف در اینستاگرام تبدیل شده است.

 4. منبع درآمد کیارش فتحی چیست؟

  کیارش مدل و مربی بدنسازی است که از این طریق درآمدزایی می‌ کند، هم چنین او با فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :