یکی از تیم‌ های nba تیم سونی سیکسرز است، این تیم از کنفرانس شرق می باشد.

تاریخچه سونی سیکسرز

تاریخچه سونی سیکسرز

یکی از تیم‌ های حاضر اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا که از محبوبیت زیادی هم برخوردار است فیلادلفیا سونتی‌سیکسرز (Philadelphia 76ers) می باشد که مَقر آن در فیلادلفیا ایالت پنسیلوانیا می باشد. بهتر است که بدانید این تیم تاریخچه‌ ای غنی دارد و از سال 1946 تاسیس شده است. هم چنین باید افزود که در منطقه آتلانتیک کنفرانس شرق nba قرار دارد.

تیم سونی سیکسرز چه بازیکانی دارد؟

در رابطه با بازیکنانی که در این تیم حضور دارند باید بگوییم که بولدن, جوناه، بروک, تری، امبید, جوئل، انیس, جیمز، هریس, توبیاس، میلز, آیساه، میلتون, شیک، نتو, رائول، اوکویین, کایل، پیل, نورول، اسمیت, زهیر، ریچاردسون, جاش، اسکات, مایک، هورفرد, آل، کوکمز, فورکان، کوماج, کریس، شیوک, ماریال، سیمونز, بن، تایبول, ماتیس از جمله این بازیکنان هستند.

پرحاشیه ترین بازی سونی سیکسرز چه بود؟

از آن جایی که تیم Philadelphia 76ers یکی از تیم های پرطرفدار و محبوب است به همین بهتر است که بدانید بازی‌ های پر حاشیه و جنجال زیادی نیز داشته است. حال با مراجعه گوگل می توانید در رابطه با بازی‌ های پرحاشیه این تیم اطلاعات مفیدی را بدست آورید.

رنگ های پیراهن این تیم

پیراهن هر تیم رنگ منحصر به فرد خود را دارد که به این گونه از سایر تیم ها قابل تشخیص است که این موضوع شامل Philadelphia 76ers می باشد،. حال باید افزود که آبی، قرمز و سفید رنگ پیراهن این تیم است.

رقیب تیم سونی سیکسرز

بهتر است بدانید رقیب این تیم سرشناس و محبوب تیم هایی مانند Los Angeles Lakers و Boston Celtics است.

اسم قدیمی تیم سونی سیکسرز چه بود؟

(شهروندان سیراکوز) نام قبلی این تیم بوده است که به عنوان یکی از تیم‌ های قدیمی ان‌ بی‌ ای شناخته می‌ شده است. البته در سال 1963 بعد از انتقال این تیم به شهر فیلادلفیا، یک مسابقه‌ برای انتخاب نام جدید تیم برگزار شد که شخصی به نام (والتر استالبرگ) نام (سونتی‌سیکسرز) را پیشنهاد داد و این نام انتخاب شد. این نام برای ادای احترام به کسانی که کشور ایالات متحده را در سال 1776 تأسیس کردند، انتخاب شد.

سرمربی فعلی تیم سونی سیکسرز چیست؟

برت براون (Brett Brown)هم اکنون مربی تیم Philadelphia 76ers می باشد. او متولد 16 فوریهٔ 1961 یک مربی بسکتبال اهل ایالات متحده آمریکا است.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

از بازیکنان محبوب و حرفه ای سابق این تیم می‌ توان به آلن آیورسن، جولیوس اروینگ و ویلت چمبرلین اشاره کرد.

آخرین بازی تیم سونی سیکسرز با کجا بود؟

آخرین بازی تیم سونی سیکسرز با کجا بود؟

شاید برای شما هم جالب باشد که آخرین بازی این تیم با تیم مینه‌ سوتا تیمبرولوز یکی دیگر از تیم‌ های معروف بوده است. حال می‌ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نتایج این بازی و یا این که این بازی در کجا برگذار شده است به سایت گوگل مراجعه کنید.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این تیم تا به اکنون افتخارات و عناوین متعددی را کسب کرده است که حال از مهم ترین افتخارات این تیم می‌ توان به قهرمانی در سال های 1977، 1978، 1983، 1990، 2001 اشاره کرد.

اخبار فیلادلفیا سونی سیکسرز را از کجا دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن اخبار این تیم معروف و سرشناس روش های متعددی وجود دارد. به عنوان مثال می‌ توانید به سایت گوگل مراجعه کنید. هم چنین باید افزود کانال هایی نیز راه اندازی شده اند که با مراجعه به این کانال ها می توانید جدید ترین اخبار این تیم را دنبال کنید.

تیم Philadelphia 76ers چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

تیم Philadelphia 76ers سه بار قهرمان لیگ ان‌ بی‌ ای شده‌ است که اولین بار آن در سال (1955) به دست آمده‌ است. دومین قهرمانی این تیم در فصل (66–67) و با رهبری سنتر معروف این تیم یعنی ویلت چمبرلین به دست آمد. آخرین قهرمانی نیز به 30 سال قبل و فصل (82–83) برمی گردد.

سوالات متداول

 1. نام قبلی تیم سونی سیکسرز چه بوده است؟

  نام قبلی این تیم شهروندان سیراکوز بوده است.

 2. سونی سیکسرز در چه سالی تاسیس شده است؟

  این تیم در سال 1946 تاسیس شده است.

 3. این تیم تا به اکنون چند بار قهرمان ان بی ای شده است؟

  این تیم 3 بار قهرمان ان‌ بی‌ ای شده‌ است که اولین آن در سال 1955 بوده است، دومین آن در فصل 66–67 و آخرین قهرمانی به فصل 82–83 برمی گردد.

 4. کدام بازیکنان پرآوازه در این تیم حضور داشته اند؟

  از بازیکنان پرآوازه این تیم می‌ توان به جولیوس اروینگ، آلن آیورسن و ویلت چمبرلین اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :