کلیولند کاوالیرز یکی از تیم‌ های nba می باشد که برای شرط بندی کزینه ای مناسب قلم داد می شود. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید.

تاریخچه تیم کلیولند کاوالیرز

تاریخچه تیم کلیولند کاوالیرز

یکی از تیم های بسکتبال حرفه ای آمریکایی تیم کلیولند کاوالیرز (Cleveland Cavaliers) است که مستقر در کلیولند می باشد و از سال 1970 شروع به بازی کرده است. حال این موضوع را باید افزود که تیم کاوالیرز در اتحادیه ملی بسکتبال ان بی ای به عنوان عضوی از بخش مرکزی کنفرانس شرق nba رقابت می کند. مدت هاست که این تیم به یکی از تیم های محبوب و پرافتخار تبدیل شده است.

تیم کلیولند کاوالیرز چه بازیکانی دارد؟

بازیکنان فعلی این تیم شامل: افراد زیر می باشند.

 • Evan Mobley
 • Kevin Pangos
 • Kevin Love
 • Lauri Markkanen
 • RJ Nembhard Jr
 • Ricky Rubio
 • Denzel Valentine
 • Isaac Okoro
 • Cedi Osman
 • Lamar Stevens
 • Collin Sexton
 • Dean Wade
 • Dylan Windler
 • us Garland

پرحاشیه ترین بازی کلیولند کاوالیرز چه بود؟

این روزها تیم Cleveland Cavaliers توانسته است جایگاه خوبی را در بین سایر تیم‌ های بسکتبال از آن خود کند و به محبوبیت زیادی رسیده است و هم چنین طرفداران و مخاطبان زیادی نیز دارد. این موضوع را هم باید افزود که این تیم تا به اکنون بازی های جنجالی و پر حاشیه زیادی داشته است که با مراجعه به اینترنت می‌ توانید در رابطه با بازی‌ های جنجالی تیم کاوالیرز اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

رنگ های پیراهن این تیم

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید رنگ‌ هایی مانند: شرابی، طلایی، آبی، سورمه ای و مشکی رنگ های پیراهن این تیم معروف هستند.

رقیب تیم کلیولند کاوالیرز

از آن جایی که همیشه در تیم کاوالیرز بازیکنان قدر و حرفه ای حضور داشته اند، به همین دلیل این تیم همیشه رقیب سرسختی برای سایر تیم‌ های بسکتبال بوده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تیم هاردوی، میامی هیت، دیترویت پیستونز و گلدن استیت از تیم های رقیب کاوالیرز به شمار می روند.

اسم قدیمی تیم کلیولند کاوالیرز چه بود؟

بهتر است که بدانید در ابتدا (استپین) پیشنهاد کرد که نام این تیم را به (اوهایو کاوالیرز) تغییر دهند، بخشی از برنامه ای که شامل بازی های خانگی آن ها نه تنها در منطقه کلیولند، بلکه در (سینسیناتی) و در بازارهای غیر اوهایو همانند بوفالو و پیتسبورگ بوده است.

سرمربی فعلی تیم کلیولند کاوالیرز چیست؟

تایرن جمار لو (Tyronn Jamar Lue) یا همان تایرن لو یک بازیکن سابق بسکتبال ان بی ای بوده است که در سال 2009 بازنشسته شده است. وی هم‌ اکنون سرمربی تیم کاوالیرز می باشد.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

بهتر است که بدانید در تیم کاوالیرز تا به اکنون بازیکنان سرشناس و پرآوازه ای حضور داشته اند که از معروف ترین آن ها می توان به جردن کلارکسون، تریستان تامسون، خوزه کالدرون، جی آر اسمیت، جرج هیل اشاره کرد. این موضوع را هم باید افزود که بسکتبالیست معروف ليبران جيمز هم در این تیم حضور داشته است.

آخرین بازی تیم کلیولند کاوالیرز با کجا بود؟

آخرین بازی تیم کلیولند کاوالیرز با کجا بود؟

آخرین بازی این تیم با تیم مشهور اورلندو مجیک بوده است. حال می‌ توانید در رابطه با این که بازی در کجا برگزار شده است و یا نتایج این بازی، به گوگل مراجعه نمایید. هم چنین در گوگل می توانید اطلاعاتی در رابطه با مسابقات دیگر تیم کاوالیرز مانند: کلیولند کاوالیرز و ممفیس گریزلیز، کاوالیرز گلدن استیت واریرز، cleveland و شیکاکو بولز، کاوالیرز ایندیانا و ساکرامنتو کینگز کاوالیرز بدست آورید.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این تیم تا به اکنون افتخارات متعددی داشته است که از مهم ترین آن ها می توان به قهرمانی کنفرانس چهار بار، قهرمانی منطقه 6 بار و قهرمانی NBA یک بار و در سال (2016) اشاره کرد.

اخبار کلیولند کاوالیرز را از کجا دنبال کنیم؟

در رابطه با اخبار و یا حتی بازی های کلیولند کاوالیرز و یا نتایج کلیولند کاوالیرز می توانید با مراجعه به صفحات مجازی این تیم و یا گوگل اطلاعات کاملی را به دست آورید.

تیم Cleveland Cavaliers چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

این تیم در سال 2016 اولین قهرمانی ان بی ای خود را به دست آورد. پیروزی در فینال NBA در سال 2016 بر گلدن استیت وریرز اولین بار در تاریخ فینال‌ ها بوده است. حال می توانید در گوگل اطلاعاتی در مورد کلیولند کاوالیرز 2016 که قهرمان ان بی ای شده است و یا حتی Nba چیست نیز به دست آورید.

سوالات متداول

 1. تیم کلیولند کاوالیرز در چه سالی تاسیس شده است؟

  در سال 1970 تاسیس شده است.

 2. کدام بازیکن مشهور در این تیم حضور داشته است؟

  لبران جیمز بازیکن مشهور در این تیم حضور داشته است.

 3. رنگ پیراهن این تیم چه رنگی است؟

  طلایی، شرابی، آبی سورمه ای و مشکی رنگ‌ های پیراهن این تیم هستند.

 4. سرمربی این تیم کیست؟

  تایرن جمار لو سرمربی تیم کاوالیرز است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :