جواد معنوی نژاد از والیبالیست های ایرانی تیم ملی کشورمان می‌ باشد که بازی‌ های درخشانی را در تیم ملی کشورمان به نمایش گذاشته است. وی هم اکنون در کشور فرانسه و تیم استاده پریتوین پویتیرز مشغول به بازی می باشد.

جواد معنوی نژاد کیست؟

جواد معنوی نژاد کیست؟

معنوی نژاد از بازیکنان لژیونر و ملی پوش کشورمان می باشد که در تیم ملی کشورمان بازی‌ های درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است و همین مسئله سبب دعوت او به تیم ملی شده است. این بازیکن متولد 6 آذر ماه 1374 می باشد و هم اکنون 26 سال سن دارد و می‌تواند سالیان طولانی دیگری را در رشته ورزشی والیبال به بازی مشغول شود و روز به روز به افتخارات و عناوین خود بیفزاید. معنوی نژاد با وجود سن کم خود تاکنون در ورزش والیبال عناوین و افتخارات متعدد فردی و تیمی را کسب کرده است. این بازیکن در لیگ برتر والیبال کشورمان در تیم های مختلفی از جمله ذوب آهن اصفهان، راه و ترابری اصفهان، نوین کشاورز، پیکان تهران و سایپا مشغول به بازی بوده است. وی مدتی نیز در تیم ورونا حضور داشت و هم اکنون نیز در لیگ والیبال فرانسه مشغول می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام جواد معنوی نژاد چیست؟

این بازیکن در این برنامه اجتماعی حضور دارد و آدرس پیج اینستاگرام معنوی نژاد manavinezhad14 می باشد.

عکس های جواد معنوی نژاد را در کجا ببینیم؟

معنوی نژاد علاقه مندان مختلفی به خود دارد این افراد می توانند برای مشاهده عکس های بازیکن محبوب خود علاوه بر مرورگر گوگل به صفحه اینستاگرام این بازیکن نیز مراجعه کنند.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

محمد جواد معنوی نژاد هم اکنون در لیگ برتر والیبال فرانسه و در تیم استاده پریتوین پویترز این کشور حضور دارد. شما می توانید برای برگشت او به ایران و شرط بندی لیگ والیبال ایران در آن زمان منتظر بمانید.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

این بازیکن در لیگ‌های معتبر اروپایی مشغول به فعالیت می باشد و دستمزدی به دلار دریافت می کند به عبارت ساده تر او از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می باشد؛ که باتوجه به نرخ دلار در کشورمان می توان حدس زد که دستمزد به مقدار بالایی می باشد.

معنوی نژاد در کدام تیم است؟

محمد جواد معنوی نژاد هم اکنون در لیگ فرانسه و در تیم استاده پریتوین پویترز این کشور حضور دارد.

سوالات متداول

 1. جواد معنوی نژاد کیست؟

  معنوی نژاد از بازیکنان لژیونر و ملی پوش کشورمان می باشد که در تیم ملی کشورمان بازی‌های درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است و همین مسئله سبب دعوت او به تیم ملی شده است. این بازیکن متولد 6 آذر ماه 1374 می باشد و هم اکنون 26 سال سن دارد.

 2. آدرس پیج اینستاگرام معنوی نژاد چیست؟

  این بازیکن در این برنامه اجتماعی حضور دارد و آدرس پیج اینستاگرام جواد معنوی نژاد manavinezhad14 می باشد.

 3. عکس های معنوی نژاد را در کجا ببینیم؟

  معنوی نژاد علاقه مندان مختلفی به خود دارد این افراد می توانند برای مشاهده عکس های بازیکن محبوب خود علاوه بر مرورگر گوگل به صفحه اینستاگرام این بازیکن نیز مراجعه کنند.

 4. معنوی نژاد در کدام تیم است؟

  معنوی نژاد هم اکنون در لیگ فرانسه و در تیم استاده پریتوین پویترز این کشور حضور دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :