آقای مزدک میرزایی متولد ۲۶ شهریور سال ۱۳۴۹ می باشد که گزارشگر فوتبال و مجری برنامه های فوتبالی تلویزیون بوده اند. آقای میرزایی در سال ۱۳۸۴ جایزه بهترین گزارشگر فوتبال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت کرد.

از شغل دوم ایشان می توان به آموزش فوتبال و داشتن مدرسه فوتبال اشاره کرد که ایشان دوره های مربیگری C و D را نیز پشت سر گذاشته اند و کلاس هایی را در کرج برگزار کرده بودند، و همین طور گفته می شود که فرزندان آقای علی کریمی نیز زیر نظر او در این مدرسه به تعلیم فوتبال پرداخته اند. آقای مزدک میرزایی هم چنین در زمان اجرای برنامه نود که دوازده سال از آن گذشته بود در دو قسسمت در نبود آقای عادل فردوسی پور برای اجرای این برنامه فوتبالی پر بیننده جایگزین شد و اجرای آن را بر عهده داشت که به خوبی نیز از پس اجرای آن بر آمده بود. هم چنین گفته می شود که دین مزدک میرزایی زرتشت است. چند مورد از اتفاقات و حواشی که در طول گزارش گری ایشان در ایران به وجود آمده بود را در ادامه توضیح می دهیم. آقای پرویز مظلومی در سال هشتاد و نه سر مربی آن زمان تیم استقلال بود که آقای مزدک میرزایی را به طرف داری از تیم پرسپولیس در زمان پخش برنامه و بازی های تیم پرسپولیس و استقلال متهم کرد که آقای مزدک میرزایی نیز در جواب آن بی طرف بودن خودش را در جایگاه یک گزارش گر فوتبال ماهر اعلام کرد. هم چنین آقای مزدک میرزایی در طول یک اجرا به حواشی که آقای محمد مایلی کهن برایش ایجاد کرده بود صحبت کرد و آقای عادل فردوسی پور نیز از آقای میرزایی در مقابل محمد مایلی کهن در برنامه نود دفاع کرد.

 • لازم به بیان است چنانچه به دنبال کسب اطلاعاتی درباره مجری زن فوتبال نیز هستید؛ بر روی این مقاله کلیک کنید
محتوا پنهان
مزدک میرزایی کیست؟

مزدک میرزایی کیست؟

مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال و محبوب ترین سلبریتی ایرانی بوده و هم چنین تهیه کننده تلویزیونی و مجری برنامه های تلویزیونی نیز می باشد. علاوه بر این نیز آقای میرزایی تجربه نویسندگی و کارگردانی تلویزیونی و مترجمی را نیز دارا می باشد. آقای میرزایی اهل ایران می باشد و در تهران متولد شده است. آقای مزدک میرزایی در بیست و شش شهریور سال ۱۳۴۹ به دنیا آمده است. آقای مزدک میرزایی در سال ۱۳۹۸ برنامه برنامه هتریک را ساخت و ایشان تهیه کننده این برنامه بوده اند همچنین آقای میرزایی مجری این برنامه نیز بوده اند که این برنامه در شبکه های ماهواره ای و از ایران اینترنشنال پخش می شد. آقای میرزایی هم چنین در سال ۱۳۸۴ موفق به گرفتن جایزه بهترین گزارش گر تلویزیونی صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران شدند. آقای مزدک میرزایی در سال های ۷۶ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد و تا سال ۹۸ در این سازمان کار می کرد که حدودا می توان گفت به مدت ۲۲ سال در صدا و سیما ایران مشغول بوده است.

شغل مزدک میرزایی چیست؟

تحصیلات آقای مزدک میرزایی در مقطع دکترا و در رشته حقوق بین الملل عمومی می باشد که محل تحصیل آقای مزدک میرزایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران بوده است. آقای مزدک میرزایی پس از تحصیل در این دانشگاه در سال ۱۳۷۶ فعالیت کاری خود را شروع کرد و از همین سال نیز شروع به کار کرد و ابتدا گزارش گر فوتبال بوده است اما ایشان پیشه های مختلفی مانند، نویسندگی، تهیه کنندگی تلویزیون و کارگردان تلویزیونی بوده اند و هم چنین مجری و برگردان نیز بوده اند. آقای مزدک میرزایی هم چنین در سال ۱۳۸۴ بهترین گزارش گر صدا و سیمای جمهوری اسلامی شد و این مقام و‌ جایزه را از آن خود کرد. از شناخته شده ترین برنامه ها و کانال هایی که آقای مزدک میرزایی برای آن ها گزارش گری فوتبال را انجام داده‌است می توان به برنامه نود از شبکه ۳ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همین طور برنامه بیست و چهارده از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین برنامه فوتبال برتر نیز از همین شبکه پخش می شد که آقای مزدک میرزایی در این برنامه نیز حضور داشتند. مزدک میرزایی پس از خروج از ایران در برنامه هت تریک از ایران اینترنشنال مشغول به کار و گزارش گری شد.

درآمد این گزارشگر چقدر است؟

درآمد این گزارشگر چقدر است؟

در ابتدا فعالیت کاری آقای مزدک میرزایی با شبکه های نامعتبر بوده است که همکاری ایشان با شبکه ایران اینترنشنال بعد از مهاجرت، اولین کار ایشان بوده است. خیلی از مردم مسائل مالی و اقتصادی را مهم ترین و بیش ترین دلیل موجود برای مهاجرت آقای میرزایی می دانستند. دفتر شبکه ایران اینترنشنال در لندن قرار دارد و طبق گزارش هایی که روزنامه گاردین داده است بودجه شبکه به طور مستقیم از عربستان سعودی دريافت می شود که برای کارکنان مطرح و معروف شبکه ایران اینترنشنال حقوقی معادل هفتاد و پنج هزار پوند طی یک سال می پردازد که در صورت محاسبه کردن آن و تقسیم کردن این مبلغ بر تعداد ماه های سال و سپس آن را در قیمت پوند ضرب کنید و در نهایت به عدد بسیار زیادی می رسید که برابر با چیزی حدود نود و سه میلیون تومان در ماه می رسد و این در حالی است که در دیگر شبکه های ماهواره ای مثل شبکه بی بی سی فارسی حقوق و دست مزد بسیار کمتری از شبکه ایران اینترنشنال به نیرو های شبکه خود می پردازد زیرا این شبکه معتقد می باشد که با برنامه دادن به افراد و مسئولیت دادن به آن ها و استخدام آن ها به افراد اعتبار می دهد. اما با این حال آقای میرزایی از درآمد خود گلایه داشت و گفته بود که در مورد دستمزدم همین نکته را بگویم که هنوز خودرو پژو دویست و شش دارم و سوار آن می شوم و به نظرم همین برایم کفایت می کند که مشخص می شود که وضعیت زندگی و وضعیت مالی من به چه صورت می باشد. اما این مصاحبه و صحبت هنگامی است که ایشان داخل ایران زندگی می کردند اما با مهاجرت ایشان و مشغول شدن در شبکه ایران اینترنشنال احتمالا درآمد ایشان بسیار زیاد می باشد.

معروف ترین سوتی های مزدک میرزایی در حین گزارش کدامند؟

آقای مزدک میرزایی درباره سوتی های خود در زمان گزارش گری می گوید که من زمانی که این شغل را برای خودم انتخاب کردم تنها بیست و پنج سال سن داشتم که در یک بازی که گزارش گر فوتبالی آن بازی تاخیر داشت و به موقع به سازمان نرسید به من گفتند که تو باید این بازی را گزارش کنی و در آن لحظه یک ترس و استرس بزرگ در من ایجاد شد و اما بالاخره به خیر گذشت و خود آقای منصوری گزارش گر آن فوتبال تشریف آوردند و خودشان بازی را گزارش کردند اما درباره سوتی دادن در هنگام گزارش های فوتبالی خود باید بگویم که در بازی بین ایران و بوسنی نام دروازه بان را از اول تا آخر بازی اشتباه می گفتم که این بزرگ ترین سوتی بود که در تمام عمرم در دنیایی گزارش گری و فعالیت گزارش گری خود داده بودم.

عکس های مزدک میرزایی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مزدک میرزایی را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که امروزه فضای مجازی جایگاه بسیار زیادی در زندگی انسان ها در دنیا دارد و تقریبا همه افراد اعم از افراد معمولی و یا افراد معروف و سلبریتی ها چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور از این اپلیکیشن استفاده می کنند، شما می توانید به این اپلیکیشن مراجعه کرده و به راحتی عکس های آقای مزدک میرزایی را در اپلیکیشن اینستاگرام مشاهده کنید. طریقه سرچ در اینستاگرام به این صورت می باشد که شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام آدرس پیج اینستاگرامی مزدک میرزایی را سرچ کرده و با بالا آمدن صفحه ایشان وارد پیج یا صفحه ایشان شده و مطالب و عکس هایی را که آقای میرزایی در پیج خود به اشتراک گذاشته مشاهده و حتی پسند یا لایک کنید. همچنین به هنگام سرچ در اکسپلور اینستاگرام شما می توانید بسیاری از فن پیج های آقای مزدک میرزایی را انتخاب کرده و عکس های به اشتراک گذاشته شده در این صفحه ها را مشاهده کنید. همین طور در سایت های مختلف داخلی با سرچ کلید واژه های به خصوص در جست و جو گر گوگل عکس های بسیاری را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام مزدک میرزایی چیست؟

در دنیای امروزه اپلیکیشن های مختلفی در بین تمام افراد در جهان رایج و در دسترس می باشد که اکثر هنرمندان سلبریتی ها و دیگر اقشار معروف در جامعه از آن ها استفاده می کنند و در صفحه ها و یا پیج های خود عکس ها و مطالب و گاهی چیز هایی از زندگی شخصی خود را به اشتراک می گذارند. اینستاگرام یکی از این فضاهایی است که هر یک از افراد معروف در آن ها فعالیت می کنند و در مورد مسائل کاری و زندگی و فعالیت های شخصی خود در آن ها با طرف داران و دوست داران و دنبال کنندگان خود ارتباط برقرار می کنند و پست هایی را در این صفحه ها با دیگران به اشتراک می گذارند که شما نیز می توانید با دنبال کردن پیج آقای مزدک میرزایی از فعالیت های ایشان باخبر شوید. آدرس پیج آقای مزدک میرزایی (@mazdak.mirzaei.original) بوده است که در این صفحه تعداد سیصد و چهل و سه پست وجود دارد و چیزی حدود سیصد پست را در صفحه خود به اشتراک گذاشته است و هم چنین تعداد دنبال کنندگان یا فالوور های ایشالا دویست و شصت و شش کا بوده و تعداد فالووینگ های او هفتاد و چهار صفحه می باشد. هم چنین برنامه های تلویزیونی و ماهواره‌ ای مختلف نیز می توانند صفحه و یا پیج اینستاگرامی داشته باشد که برنامه آقای مزدک میرزایی که برای این برنامه مجری گری و تهیه کنندگی نیز داشت هم جزو برنامه هایی است که در اپلیکیشن اینستاگرام پیج و صفحه دارد و شما می توانید با سرچ در جست جو گر گوگل آدرس اینستاگرام برنامه هتریک مزدک میرزایی را پیدا کرده و دنبال کنید و به طور مداوم پست های به اشتراک گذاشته شده و مطالب آن را در این پیج مشاهده کنید.

این گزارشگر چه حاشیه هایی داشته است؟

این گزارشگر چه حاشیه هایی داشته است؟

از بزرگ ترین و مهم ترین حاشیه های خبرساز آقای مزدک میرزایی می‌توان به خارج شدن از ایران و مهاجرت ایشان از کشور خودش اشاره کرد. آقای مزدک میرزایی در تابستان سال ۱۳۹۸ خاک ایران برای همیشه ترک کرد و برای کار و فعالیت های شغلی خودش به بریتانیا رفت و بعد ها در لندن در شبکه ماهواره اینترنتی ایران اینترنشنال رفت به همکاری با آن ها پیوست. ابتدای رفتن آقای مزدک میرزایی شایعاتی ساخته شد مبنی بر این که مزدک میرزایی هنگام خارج شدن از خاک ایران بخش زیادی از بایگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را با خود به خارج از کشور برده و می خواهد با استفاده از این مدارک و بایگانی‌ هایی که از کشور خارج کرده است به برنامه سازی در شبکه های خارجی بپردازد اما سید مرتضی میرباقری که در آن زمان معاون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بود گفت که آقای مزدک میرزایی هیچ چیزی را با خود به خارج از کشور نبرده است و این طور شد برخی تنگ دست شدن فضای کاری را در شبکه سه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران پس از آغاز ریاست آقای علی فروغی دلیل اصلی خروج آقای میرزایی از ایران می دانستند. آقای مزدک میرزایی برای اولین بار در ۱۳ آذر سال ۱۳۹۸ در شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال جلوی دوربین ها آمد و برای اولین بار پس از خروج از کشور ایران در این شبکه حاضر شد که ایشان به عنوان مهمان در برنامه ورزشی چند چند درباره قصد و دلیل هایی که باعث شده بود که از ایران مهاجرت کند صحبت کرد و این که چگونه شد که به شبکه ایران اینترنشنال که یک شبکه ماهواره ای می باشد پیوسته است، توضیح داد.

همسر مزدک میرزایی کیست؟

آقای مزدک میرزایی متاهل بوده است و همسر مزدک میرزایی نیز خانومی ایرانی است بر خلاف شایعاتی که در مورد ازدواج ایشان با یک فرد خارجی وجود دارد، اما به هر حال بعضی منابع نیز گزارش کرده اند که همسر ایشان با خانوداه خود خارج از ایران زندگی می کرده است اما اصالتا ایرانی می باشند. مزدک میرزایی و همسرش در لندن زندگی می کنند که در این کشور هم آقای مزدک میرزایی در شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال مشغول به کار و گزارش گری فوتبال هستند که بعد ها ایشان مجری و تهیه کننده یک برنامه در همین شبکه شدند که نام این برنامه هتریک می باشد.

مزدک میرزایی چند سال است به عنوان گزارشگر فعالیت دارد؟

مزدک میرزایی چند سال است به عنوان گزارشگر فعالیت دارد؟

سال های فعالیت آقای مزدک میرزایی در گزارش گری فوتبال در سال ۱۳۷۶ شروع شده و تا سال ۱۳۹۸ ادامه پیدا کرد که سال های فعالیت ایشان در ایران روی هم رفته حدود ۲۲ سال بوده است. آقای میرزایی در این بیست و دو سال برای شبکه های تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گزارش گری و کار کرده‌اند اما پس از خارج شدن از ایران نیز ایشان به این کار ادامه دادند و تا الان نیز فعالیت خود در شبکه های ماهواره ای حفظ کرده اند که همان طور که گفته شد یک در یک برنامه در شبکه ایران اینترنشنال حضور داشتند که هم تهیه کننده آن برنامه بودند و هم مجری این برنامه پر طرفدار بوده اند.

مهم ترین بازی هایی که مزدک میرزایی گزارش کرده کدامند؟

آقای میرزایی مسابقه های فوتبال زیادی را گزارشگری کرده است که از مهم ترین آن ها به چند مورد اشاره خواهیم کرد. اولین بازی فوتبالی که آقای مزدک میرزایی گزارش کرده اند مسابقه ای بین تیم های نانت و موناکو بود که ایشان موفق شدند برای اولین بار به مدت ده دقیقه در کنار گزارش گر معروف عرصه فوتبال جناب آقای جواد خیابانی قسمت هایی از این بازی فوتبال را گزارش کند و بعد از آن رفته رفته به گروه گزارش گرانی که گزارش های فوتبالی در شبکه ۳ تلویزیون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را گزارش می کردند، پیوست. به گفته خود آقای مزدک میرزایی خاطره انگیز ترین بازی فوتبالی که ایشان گزارش کرده است بازی بین تیم ملی ایران و تیم ملی کره جنوبی بوده است که در مرحله مقدماتی در جام جهانی برزیل بوده است که در این بازی آقای رضا قوچان نژاد موفق به زدن گلی خاطره انگیز شدند که باعث صعود ایران به جام جهانی برزیل شد. همین طور آقای مزدک میرزایی در تاریخ ۹ بهمن سال ۱۳۹۸ برای اولین بار گزارش ورزشی خود را در شبکه ماهواره‌ای ایران اینترنشنال انجام دادند که این گزارش برای بازی بین تیم های شارلوا و کلوب بروژ در هفته پنجم در لیگ برتر فوتبال بلژیک انجام شد که این گزارش بعد از حدودا ۷ ماه دوری از گزارشگری فوتبال نخستین گزارش آقای مزدک میرزایی بود.

ویدیو گزارش های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

ویدیو گزارش های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

ویدئو های گزارش آقای میرزایی را در سایت های مختلف داخلی مانند آپارات و یا نماشا می توانید مشاهده کنید، هم چنین این ویدئو ها را در کانال های مختلف یوتیوب نیز قابل مشاهده و دسترسی می باشند. شما می توانید با سرچ کلید واژه های متفاوتی در موتور جست و جو گر گوگل، مانند پخش زنده برنامه هتریک مزدک میرزایی، آخرین برنامه هتریک مزدک میرزایی و دانلود برنامه هتریک ویدئو های اشتراکی زیادی را مشاهده و دانلود کنید. همین طور در اپلیکیشن تلگرام که اپلیکیشنی جهانی می بلشد نیز می توانید با سرچ عبارت کانال تلگرام برنامه هتریک مزدک میرزایی، ویدئو های موجود در کانال های تلگرامی را نیز مشاهده کنید و هم چنین در سایت های شبکه های مختلفی که این گزارش گر توانا و معروف برنامه اجرا کرده است آرشیو هایی از برنامه ها وجود دارد که در صورت علاقه شما می توانید در گوگل آن ها را پیدا کرده و به راحتی مشاهده کنید و از گزارش گری این گزارش گر توانمند لذت ببرید.

این گزارشگر کجا زندگی می کند؟

آقای مزدک میرزایی متولد تهران بوده اند. ایشان در تهران متولد شده و بزرگ شده اند و در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل کردند و تا مقطع دکترا نیز در ایران بوده اند. ایشان هم چنین اوایل فعالیت کاری خود را در کشورشان ایران بوده اند و چیزی حدود ۲۲ سال در این کشور به فعالیت های مختلفی نظیر گزارش گری و نویسندگی و تهیه کنندگی و دیگر حوزه های دیگر کار کرده و پرداخته اند. ایشان بالاخره در سال ۱۳۹۸ از ایران به بریتانیا مهاجرت کرده و در آن جا اقامت گرفتند و شهروند بریتانیا محسوب می شود اما پس از مدتی به لندن رفته و در لندن شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال به فعالیت گزارش گری پرداخته اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آقای مزدک میرزایی در چه چه کارهایی در ایران فعالیت داشته اند؟

  آیا آقای مزدک میرزایی واقعا مدارکی از بایگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را با خود به خارج از کشور برده است؟ در جواب به این سوال باید گفت که این موضوع شایعه است و به هیچ وجه آقای مزدک میرزایی چیزی را به خارج از ایران با خود نبرده است.تحصیلات آقای مزدک میرزایی در چه حوزه ای و چه مقطعی است؟ تحصیلات آقای مزدک میرزایی در مقطع دکترا و در رشته حقوق بین الملل عمومی می باشد که محل تحصیل آقای مزدک میرزایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران بوده استاولین تجربه آقای مزدک میرزایی در گزارش گری به صورت رسمی چه بوده است؟ آقای مزدک میرزایی برای اولین بار به مدت ده دقیقه در کنار گزارش گر معروف عرصه فوتبال جناب آقای جواد خیابانی قسمت هایی از بازی فوتبال بین تیم های نانت و موناکو را گزارش کرده است.اولین گزارش مزدک میرزایی بعد از مهاجرت از ایران چگونه بود؟ اولین گزارش آقای مزدک میرزایی در تاریخ ۹ بهمن سال ۱۳۹۸ بود که در شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال گزارش شد که این گزارش برای بازی بین تیم های شارلوا و کلوب بروژ در هفته پنجم در لیگ برتر فوتبال بلژیک انجام شد و این گزارش بعد از حدودا ۷ ماه دوری از گزارشگری فوتبال نخستین گزارش آقای مزدک میرزایی در خارج از ایران بود.

 2. آیا آقای مزدک میرزایی واقعا مدارکی از بایگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را با خود به خارج از کشور برده است؟

  در جواب به این سوال باید گفت که این موضوع شایعه است و به هیچ وجه آقای مزدک میرزایی چیزی را به خارج از ایران با خود نبرده است.

 3. تحصیلات آقای مزدک میرزایی در چه حوزه ای و چه مقطعی است؟

  تحصیلات آقای مزدک میرزایی در مقطع دکترا و در رشته حقوق بین الملل عمومی می باشد که محل تحصیل آقای مزدک میرزایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران بوده است

 4. اولین تجربه آقای مزدک میرزایی در گزارش گری به صورت رسمی چه بوده است؟

  آقای مزدک میرزایی برای اولین بار به مدت ده دقیقه در کنار گزارش گر معروف عرصه فوتبال جناب آقای جواد خیابانی قسمت هایی از بازی فوتبال بین تیم های نانت و موناکو را گزارش کرده است.

 5. اولین گزارش مزدک میرزایی بعد از مهاجرت از ایران چگونه بود؟

  اولین گزارش آقای مزدک میرزایی در تاریخ ۹ بهمن سال ۱۳۹۸ بود که در شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال گزارش شد که این گزارش برای بازی بین تیم های شارلوا و کلوب بروژ در هفته پنجم در لیگ برتر فوتبال بلژیک انجام شد و این گزارش بعد از حدودا ۷ ماه دوری از گزارشگری فوتبال نخستین گزارش آقای مزدک میرزایی در خارج از ایران بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :