این استادیوم از استادیوم های لیگ جزیره است و در کشور انگلیس قرار دارد اما نامش امارات است! برای اینکه متوجه راز این نام استادیوم شوید و همچنین بدانید که چگونه ساخته شده است و در کجا قرار دارد خواندن این مقاله را ادامه دهید و همراه ما باشید.

  • می توانید به راحتی به برترین سایت پیش بینی فوتبال که دارای بونوس های بسیار ویژه است؛ هدایت شوید. کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” موجود در همین وب سایت، کلیک کنید.
معرفی استادیوم امارات

معرفی استادیوم امارات

ورزشگاه امارات از استادیوم های فوتبال که نام دیگر این ورزشگاه اشبرتون گرو است، در هفتمین ماه سال میلادی که جولای است در سال ۲۰۰۶ ساختش به پایان رسید و تکمیل شد. این ورزشگاه در انگلستان به دلیل ظرفیت خوبی که دارد به عنوان دومین ورزشگاه بزرگ این کشور معرفی شده است که پس از الدترافورد این ورزشگاه عنوان دومین ورزشگاه بزرگ انگلستان را به خود اختصاص داد و همچنین در شهر لندن این ورزشگاه سومین ورزشگاه بزرگ است زیرا پیش از این ورزشگاه دو ورزشگاه بزرگ دیگر وجود دارد که نسبت به ورزشگاه امارات یا اشبرتون گرو از طرفیت بیشتری برخوردار هستند که یکی از این استادیوم ها، استادیوم ومبلی در لندن است که ظرفیتش از این ورزشگاه با تفاوت زیادی بیشتر است و همچنین استادیوم دیگری نیز با نام توئیکنهام وجود دارد که در شهر لندن واقع است و ظرفیت آن از ورزشگاه امارات بیشتر است و به همین دلیل این ورزشگاه به عنوان سومین ورزشگاه شهر لندن معرفی شده است.

به طور خلاصه اگر بخواهیم بگوییم باید بگویم که این ورزشگاه پنجمین ورزشگاه فوتبال بزرگ در بریتانیا شناخته می شود که از امکانات بالا و خوبی برخوردار است که کیفیت خوبی دارند. این ورزشگاه در سال های اولیه ساختش تا پیش از ماه اکتبر در سال ۲۰۰۴ که به خطوط هواپیمایی امارات فروخته شد، نام اش اشبرتون گرو بود و اما پس از آن نام این استادیوم به امارات تغییر یافت و رمز و راز اینکه این نام چرا بر یک استادیوم انگلیسی گذاشته است که در کشور بریتانیا قرار دارد همین دلیل است که این استادیوم به خطوط هواپیمایی امارات فروخته شده است که پیش از آن نیز نام اصلی این استادیوم که اشبرتون گرو بود، به نام یک جاده که در آن مستقر است و نام آن جاده اشتربون گرو است نام گذاری شده بود که اکنون با نام امارات شناخته می شود. هزینه ساخت این ورزشگاه و تکمیل آن ۳۹۰ میلیون یورو بود. بر اساس قوانین فیفا و یوفا نام این ورزشگاه در بازی های رسمی نمی تواند نام حامی های آن ها باشد و باید نام اصلی این ورزشگاه گفته شود و همچنین برخی از هواداران این ورزشگاه که دائماً به این استادیوم می آیند و تمامی کسانی که با خرید نام ورزشگاه ها مخالف هستند نام سابق این ورزشگاه را به عنوان نام اصلی آن می دانند و آن را با عنوان امارات در نظر نمی گیرند.

بیشتر رسانه ها نیز از گفتن نام خریده شده آن که امارات است خودداری می کنند و این استادیوم را با نام اصلی اش که اشتربون گرو است خطاب می کنند. تیم آرسنال در اواخر دهه ۹۰ میلادی بود که به دلیل اینکه استادیوم اش از ظرفیت پایینی برخوردار بود مجبور شد که استادیوم جدیدی که نیاز داشت را با ظرفیتی دو برابر بیشتر از ظرفیت استادیوم قبل خود بسازد تا بتواند نیاز هایش را پاسخ دهد و بهترین بازی ها و تمرینات را ارائه دهد. البته باید بگویم که تیم آرسنال برای به دست آوردن سود بیشتر از طریق فروش بلیط های خود و افزایش درآمد باشگاه نیاز به توسعه ورزشگاه خود داشت اما ورزشگاهی که در اختیار داشت که نامش هایبوری بود در آن زمان به دلیل اینکه ظرفیت کمی داشت نمی توانست پاسخگو این موضوع باشد زیرا توسعه آن نیز غیر ممکن بود به این علت که در ضلع شرقی این ورزشگاه خیابان وجود داشت و در سه ضلع دیگر آن نیز مجمتع های مسکونی و آپارتمان های مختلفی وجود داشت که خرید زمین های آن ها و توسعه این ورزشگاه مبالغ زیادی را برای تیم آرسنال رقم می زد.

به همین علت بود که این تیم تصمیم گرفت ورزشگاه جدیدی با ظرفیت بیشتری را برای خود بسازد که همان ورزشگاه امارات یا اشتربون گرو است که ۶۰ هزار و ۳۳۵ نفر را در خود جای می دهد و این موضوع باعث درآمد بیشتر تیم آرسنال و همچنین جذب طرفداران بیشتری از سمت این تیم توسط این ورزشگاه می شود که به کیفیت بازی ها نیز این موضوع می افزاید زیرا حضور و تشویق هر چه بیشتر تماشاگران باعث انرژی بیشتر بازیکنان می شود و آن ها می توانند بازی بهتری را از خود ارائه دهند. این ورزشگاه حتماً تاکنون متوجه شده اید که به تیم آرسنال انگلستان تعلق دارد.

ظرفیت ورزشگاه امارات چقدر است؟

ظرفیت ورزشگاه امارات چقدر است؟

تیم آرسنال چندین سال قبل در دهه های ۹۰ میلادی به علت درآمد کم از طریق فروش بلیط که به گردن ورزشگاه بود زیرا ورزشگاهی که آن ها در آن بازی می کردند ورزشگاه کوچکی بود و تنها ۳۸ هزار که نزدیک به ۳۹ هزار نفر بود را ظرفیت داشت که پاسخ گو نیاز های این تیم و بازیکنان و هوادارانش نبود و در نتیجه آن ها تصمیم به توسعه و پیشرفت دادن ورزشگاه خود و بزرگ تر شدن آن گرفتند اما یک مشکلی در این موضوع وجود داشت و آن این بود که ورزشگاه هایبوری که ورزشگاه سابق تیم آرسنال بود، قابلیت توسعه بیشتر برای افزایش ظرفیت را نداشت زیرا ضلع شرقی این ورزشگاه خیابان است و ضلع های دیگر آن که سه ضلع دیگر هستند هر سه ضلع دیگر آن مجمتع های مسکونی وجود دارند و مناطق مسکونی هستند که توان گسترش به این ورزشگاه را نمی دهند. در نتیجه این موضوع باعث شد که آن ها ورزشگاه جدیدی را با نام اشتربون گرو یا همان ورزشگاه امارات ساختند که ۶۰ هزار و ۳۳۵ نفر ظرفیت دارد.

استادیوم امارات کجا قرار دارد؟

این استادیوم در پایتخت انگلستان که یکی از معروف ترین شهر های جهان است و همچنین از استادیوم های خوب و مجهز بسیار زیادی برخوردار است، قرار دارد که سومین استادیوم بزرگ این شهر به شمار می رود.

این ورزشگاه میزبان بازی های خانگی کدام تیم است؟

این ورزشگاه میزبان بازی های خانگی کدام تیم است؟

این ورزشگاه که امارات اکنون نام گرفته است از بازی های خانگی تیم باشگاهی آرسنال که یک تیم باشگاهی در کشور انگلیس است، میزبانی می کند.

استادیوم امارات در چه سالی ساخته شد؟

این استادیوم در چهارم ژوئیه که فقط چهارمین روز از سال ۲۰۰۴ که اوایل سال های ۲۰۰۴ بود، کلنگ ساختش خورد و شروع به ساخته شدن کرد و در نهایت در سال ۲۰۰۷ در ماه جولای این پروژه تکمیل شد و مورد استفاده تیم آرسنال قرار گرفت.

عکس های استادیوم امارات را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های استادیوم امارات را در کجا مشاهده کنیم؟

برنامه های مختلف و پر از امکاناتی امروزه وجود دارند که شما می توانید از طریق آن ها عکس ها و ویدیو های مختلفی را از موارد مختلفی که علاقه به تماشا و مشاهده آن دارید چه شخص باشد و یا حتی یک شی باشد مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید عکس ها و ویدیو های این ورزشگاه را مشاهده کنید می توانید از طریق برنامه های مختلفی که در گوشی و یا سیستم شما وجود دارند دست به جستجو بزنید و آن ها را جستجو نمایید. یکی از این راه هایی که به شما امکان مشاهده عکس های این ورزشگاه امارات یا اشتربون گرو را می دهد، موتور جستجو گوگل یا کروم است که می توانید نام این ورزشگاه را به تنهایی جستجو کنید و از بخش تصاویر و یا از سایت ویکی پدیا عکس های آن را مشاهده کنید و یا همچنین می توانید عنوان دیگری را به طور مستقیم جستجو کنید که این عنوان عبارت است از: عکس های استادیوم امارات؛ با جستجو این عنوان شما موفق به مشاهده تصاویر مختلف در شب و روز و یا در هنگام بازی و یا از ورزشگاه خالی در گوگل خواهید شد. همچنین از طریق برنامه های اینستاگرام و یا یوتیوب و همچنین یک برنامه ایرانی با نام آپارات می توانید تصاویر این استادیوم را مشاهده کنید که البته برخی از این برنامه هایی که معرفی شدند صرفاً ویدیو هایی از این ورزشگاه را در خدمت شما قرار می دهند.

این ورزشگاه چه امکاناتی دارد؟

این ورزشگاه دارای ظرفیتی ۶۰ هزار و ۳۳۵ نفره است که از بهترین چمن تشکیل شده است و این ورزشگاه در دنیا به ورزشگاهی معروف است و شناخته شده است که بهترین زمین چمن را با ایعاد استاندارد دارد که این ابعاد ۶۸ در ۱۰۵ متر مربع هستند. همچنین این ورزشگاه دارای یک موزه قدیمی است که تمامی ابزار ها و یادبود های گران بها را در این موزه قرار می دهند.

مالک این ورزشگاه کیست؟

مالک این ورزشگاه کیست؟

مالک این ورزشگاه هلدینگ های آرسنال و همچنین شرکت ورزشی و تفریحی کرونکی است.

نوع چمن استادیوم امارات چگونه است؟

نوع چمن آن چمن طبیعی است که بهترین زمین چمن را در میان ورزشگاه های دنیا دارد.

مهم ترین بازی هایی که در استادیوم امارات برگزار شده اند کدامند؟

مهم ترین بازی هایی که در استادیوم امارات برگزار شده اند کدامند؟

مهم ترین این بازی ها، بازی های تیم باشگاهی آرسنال انگلیس است.

سوالات متداول

  1. عکس استادیوم امارات در کجاست؟

    در گوگل عکس استادیوم امارات موجود است.

  2. ورزشگاه آرسنال کدام است؟

    ورزشگاه این تیم، اشتربون گرو یا همان امارات است.

  3. استادیوم امارات لندن مختص به کدام تیم است؟

    استادیوم امارات به تیم آرسنال انگلیس اختصاص دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :