هلیا گلبین راد، یک مدل بسیار معروف و یکی از دوست دختر سلبریتی ها می باشد که در اینجا ما می خواهیم در مورد زندگی این دختر جوان و موفق بیشتر بدانیم و اطلاعاتی را در مورد این شخص و حرفه کاری او به اشتراک بگذاریم.

بیوگرافی هلیا گلبین راد

بیوگرافی هلیا گلبین راد

هلیا گلبین راد، یک مدل معروف می باشد. این فرد متولد سی و یک شهریور سال هزارو سیصد و هفتاد و چهار می باشد. او هم اکنون بیست و شش سال سن دارد. او با تلاش فراوان و استعداد بی نظیرش توانسته یک مارک لباس را به نام خود به ثبت برساند. این مارک لیارج می باشد که او با این مارک لباس توانسته معروفیت بسیار زیادی را به دست بیاورد. این فرد با یک خواننده معروف به نام کوروش وانتونز (مدیر سایت بتووین) در رابطه است و یک رابطه عاشقانه دارد. او هم اکنون در استانبول زندگی می کند. این فرد یک مدل معروف بسیار توانمند می باشد که توانسته است شهرت بسیار زیادی را به دست بیاورد. هلیا راد متولد شهر تهران است و فعالیت هنری خود را از سال دو هزار و هفده اغاز کرده است. وی با تلاش و پشتکار خود توانست یک برند لباس را به نام خود به ثبت برساند. در مورد قد هلیا باید گفت که از قد حدود صد و هفتاد و شش سانتی متر برخوردار است.

عکس های هلیا

هلیا گلبین راد یک مدل بسیار معروف می باشد و خب بدیهی است که او عکس های زیادی را از خود در اینترنت منتشر کند. از وی عکس هایی با مدل های مختلف و تیپ های هنری مختلفی در اینترنت و گوگل منتشر شده است. با یک جست و جوی کوچک در مورد هلیا می توان عکس های مختلفی را از او مشاهده کرد. هم چنین او در اینستاگرام نیز فعالیت دارد و می توان عکس های وی را در پیج اینستاگرام وی مشاهده نمود. فن پیج های هلیا گلبین راد نیز عکس های زیادی از او منتشر می کنند و می توان در دیگر پیج های طرفداری او نیز عکس هایش را مشاهده نمود.

اینستاگرام هلیا گلبین راد

اینستاگرام هلیا گلبین راد

هلیا گلبین راد یکی از مدل های اینستاگرام، بلاگر و شاید یک خواننده می باشد. او در صفحه اینستاگرام خود حدود سیصد پست منتشر کرده است که این پست ها عکس هایی از او در استایل های مختلف می باشد. هم چنین او در اینستاگرامش دارای صد و هشتاد و هشت هزار دنبال کننده می باشد. او در بیوگرافی اینستاگرام نوشته است که مد علاقه من است و یک تولید کننده محتوا می باشد. هم چنین ادرس کانال یوتیوبش نیز در اینستاگرامش وجود دارد. عکس هایی که او در اینستاگرامش از خود منتشر می کند نیز بسیار با کیفیت می باشد. اینستاگرام وی هم چنین دارای هایلایت های مختلفی می باشد که این نوع هایلایت ها در مورد موضوعات مختلف در مورد زندگی این دختر می باشد. از سفر های خودش گرفته تا انباکسینگ هایی که او در هایلاتش قرار داده است. انباکسینگ های وی بیشتر در مورد خرید های او می باشد که در پیجش قرار داده است.

از دیگر مواردی که می توان در پیج هلیا گلبین راد مشاهده کرد لینک های مختلفی است که او درهایلایت هایش قرار داده است. این لینک ها مربوط به کانال تلگرامی وی بوده و هم چنین لینک صفحه های خودش در صفحه های مجازی می باشد.

یوتیوب هلیا گلبین راد

یوتیوب هلیا گلبین راد

یوتیوب از نمونه برنامه هایی است که بازدید جهانی دارد و تقریبا افراد بسیار زیادی در این برنامه فعالیت می کنند و یک امار بسیار خوب برای دیده شدن فیلم های افراد است و کیفیت فیلم ها را با وایرال شدن و بازدید بالا در یوتیوب می سنجند. افراد زیادی توانسته اند که در یوتیوب فعالیت کنند و هم چنین از طریق این فضای مجازی به کسب در امد بپردازند و یکی دیگر از افرادی که در یوتیوب فعالیت بسیار زیادی دارد هلیا گلبین راد می باشد. این شخص در یوتیوب فیلم های مختلفی را منتشر می کند و از این طریق نیز توانسته است به شهرت برسد. او هم چنین از طریق یوتیوب نیز در امد بسیار زیادی دارد. از سری کلیپ هایی که او در یوتیوب منتشر می کند لایو های او می باشد و یا کلیپ های طولانی مدت وی است. البته غیر از این ها او در یوتیوب نیز تبلیغات انجام می دهد.

هلیا گلبین راد مدل است؟

هلیا گلبین راد مدل است؟

باید گفت که بله هلیا گلبین راد یک مدل می باشد که در سال هفتاد و چهار به دنیا امده است و در تهران متولد شده است. او بعد از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و در ترکیه شروع به کار مدلینگ کرد و گویا او در این کار بسیار موفق بوده است و توانسته است که شهرت بسیار زیادی را به دست بیاورد. او در ترکیه نیز با افراد مختلفی که ایرانی بودند و معروف بودند نیز اشنا شد. کوروش خواننده ایرانی نیز یکی از همین افراد است که هلیا با او اشنا شده است و رابطه عاشقانه با یکدیگر دارند.

اگر بخواهیم از کار مدلینگ این دختر جوان بگوییم باید گفت که هلیا یک فرد موفق در عرصه مدلینگ است. او به دلیل چهره زیبایی که دارد و هم چنین به دلیل استایل بسیار خوبی که دارد توانسته است بسیار دراین کار خوش بدرخشد و هم چنین توانسته است که معروفیت و محبوبیت و شهرت بسیار زیادی را کسب کند.

درامد هلیا از کجاست؟

درامد هلیا از کجاست؟

باید گفت در امد افرادی همانند هلیا از راه های مختلفی می باشد. مثلا هلیا راد یک بلاگر است و از طریق تبلیغات در فضای مجازی توانسته است که در امد بسیار زیادی به دست بیاورد. هم چنین او توانسته است که از طریق یوتیوب نیز کسب در امد کند. او هم چنین به عنوان مدل فعالیت می کند و باید گفت در امد عمده او در طریق کار مدلینگ است. البته خب این امر بسیار واضح و روشن می باشد که وی از طریق اینستاگرام نیز پول بسیار زیادی را به دست می اورد.

یکی دیگر از راه های کسب در امد هلیا گلبین راد، از طریق سایت مشترک او با شریک عاطفی اش کوروش می باشد. این سایت کوروش وانتونز نام دارد و به صورت مشترک این سایت را این دو نفر مدیریت می کنند.

هلیا گلبین راد کجا زندگی می کند؟

هلیا گلبین راد در سال 74 در شهر تهران متولد شد. مدتی در تهران زندگی کرد اما بعد از ان به ترکیه مهاجرت کرد. او هم اکنون در استانبول زندگی می کند. او بعد از اینکه کار خود را در عرصه مدلینگ اغاز کرد به ترکیه مهاجرت کرد. او در زمانی هم که در ایران بود از معروفیت بسیار زیادی برخوردار بود. اما مکان وسیع تر و نا محدود تری برای شغل او در ترکیه وجود دارد و می تواند به راحتی به کار خود بپردازد. در واقع باید از این به بعد از او به عنوان یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه یاد کنیم.

هلیا گلبین راد قبل از عمل

هلیا گلبین راد قبل از عمل

باید گفت که امروزه بیشتر سلبریتی ها و افراد معروف از عمل های زیبایی استفاده کرده اند و این عمل ها را انجام داده اند. هلیا گلبین راد نیز از این افراد می باشد که عمل زیبایی انجام داده است. او قبل از عمل چهره نسبتا معمولی داشت اما در زمان بعد از عمل وی نیز از چهره بسیار زیبایی برخوردار شد. او بعد از عمل عکس های خود را منتشر کرد که این عکس ها بسیار مورد توجه مخاطبانش قرار گرفت. عکس های قبل عمل هلیا گلبین راد در اینترنت نیز وجود دارد. البته عمل هایی که او انجام داده است بسیار طبیعی می باشد و چهره او را به یک چهره ای با حالت بد تبدیل نکرده است.

رابطه هلیا و کوروش چگونه است؟

کوروش یک خواننده معروف می باشد که او نیز در ترکیه زندگی می کند. این شخص و هلیا راد با یکدیگر ارتباط دوستی و عاشقانه برقرار کردند. شواهد عکس ها و فیلم هایی که از این دو نفر به گوش می رسید نشان می دهد که این دو نفر از ارتباط بسیار صمیمی و دوستانه ای با یکدیگر بر خوردار هستند اما باید گفت که در هر رابطه ای مشکلاتی نیز به وجود می اید. این دو نفر نیز مدتی با یکدیگر در حالت قهر بودند و این قهر می خواست به جدایی بی انجامد اما بعد از مدتی دو باره کنار یکدیگر برگشتند و اشتی کردند و هم اکنون با یکدیگر هستند.

خانواده این مدل کجا هستند؟

برخلاف بسیاری از بلاگر ها که همراه خانواده خود زندگی می کنند، هلیا راد در ترکیه تنها زندگی می کند. خانواده او مخالف بسیار زیاد رفتن او و مهاجرت کردن او بودند اما هلیا با تمام این مخالفت ها باز به ترکیه رفت. البته خود هلیا نیز این موضوع را تایید کرده است. گفته می شد که خانواده وی نیز در حال مهاجرت به ترکیه می باشند اما این خبر صحت ندارد و خانواده او هم اکنون در ایران و در تهران زندگی می کنند.

هلیا گلبین راد خواننده است؟

هلیا گلبین راد خواننده است؟

مدتی پیش گفته می شد که هلیا راد خوانندگی می کند و خواننده است. اما این خبر از سمت خود این دختر جوان رد شد و گفت که من هیچ گاه در حرفه خوانندگی فعالیت نکردم. دلیل پخش این شایعه این بود که او تنها یک بار در یکی از موزیک های کوروش بوده و و همین موضوع باعث شده است تا فکر کنند که هلیا راد خوانندگی می کند. اما خود او می گوید که تا کنون هیچ اهنگی نخوانده ام. اما در کنار تمامی این حرف ها هلیا راد می گوید که من به خوانندگی علاقه بسیار زیادی دارم و شاید در اینده این کار را انجام بدهم.

استوری های هلیا بیشتر در مورد چیست؟

استوری های هلیا راد بیشتر پیرامون سبک زندگی این دختر جوان است و در مورد لایف استایل او و روتین زندگی او می باشد.

سوالات متداول

 1. ایا هلیا خواننده است؟

  باید گفت که خیر هلیا خواننده نمی باشد.

 2. او هم اکنون در کجا زندگی می کند؟

  این دختر جوان هم اکنون در ترکیه زندگی می کند.

 3. قد هلیا چقدر می باشد؟

  هلیا دارای قدی حدود 176 سانتی متر می باشد.

 4. دوست پسر او چه کسی می باشد؟

  دوست پسر وی خواننده ایرانی کوروش می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :