آرین زمان مشهورترین بلاگر ایرانی اینستاگرام است. که ما در این مقاله می خواهیم به معرفی او بپردازیم.

در چند سال گذشته صدف بیوتی، بلاگر معروف آرایشی، او را به مردم معرفی کرد. این بلاگر خیلی زود توانست با همان لهجه بامزه اش خودش را در دل مخاطبان جا بدهد. او امروزه از بلاگر های معروف اینستاگرامی به حساب می آید و در مراسم های زیادی در این زمینه شرکت کرده است.

آرین زمان کیست؟

آرین زمان کیست؟

برای آشنایی با این چهره ابتدا بیوگرافی آرین زمان را بررسی می کنیم. آرین در 12 فروردین ماه سال 1374 در شهری به نام ریدجو کالابریا به دنیا آمد. خانواده آرین زمان همه در کشور ایران متولد شده اند. مادر او اهل شهر تهران و پدرش اهل شهر اصفهان است. آرین زبان فارسی را از مادر و مادر بزرگش یاد گرفته است و امروزه به خوبی به این زبان صحبت می کند. آرین امروزه در اینستاگرام فعالیت های زیادی را انجام می دهد. برخی او را جمله چهره های شاخ دنیا مجازی و پلتفرم اینستاگرام می دانند. این بلاگر امروزه با معرفی هتل ها، رستوران ها و مکان هایی که در هر سفر به آن جا می رود، تبلیغات و در یک کلمه کسب و کار خوبی را در اینستاگرام برای خودش ایجاد کرده است.

آرین هیچ گاه خودش را ایرانی ندانست و حتی زبان فارسی را با لهجه صحبت می کند. به گفته آرین، در خانه آن ها همیشه زبان ایتالیایی صحبت می شده است. در آغاز فعالیتش او ابتدا به دلیل همین لهجه توانست مخاطبان زیادی به دست آورد. در همان سال ها بیش تر فالوورانش تصور می کردند او بلاگر طنز در اینستاگرام باشد. او فردی تحصیل کرده و متشخص است. او به زبان های فارسی، ایتالیایی و انگلیسی تسلط دارد. او خودش نمی تواند به زبان فارسی خوب و صحیح کلمات را بنویسد و به همین دلیل از گوگل ترنسلیت کمک می گیرد.

اشتباهات رایج او در نوشتن کلمات فارسی همیشه سوژه خنده فالووران و دوستان فارسی زبانش، مانند صدف بیوتی است. یکی از اتفاقات ویژه در زندگی آرین، حضور او در مراسم اینفلوسامیت در کشور ترکیه بود. این رویداد در واقع مراسمی است که در آن از چهره های اینفلوئنسر مطرح جهان دعوت به عمل می آید. تصاویر او در کنار بلاگر های معروف و محبوب اینستاگرامی دنیا، در اینستاگرام واکنش های زیادی به همراه داشت.

عکس های آرین زمان را در کجا ببینیم؟

بهترین راه برای دیدن تصاویر آرین، مراجعه به پیج اینستاگرام او است. هر بلاگری می بایست در طول روز زمان زیادی را برای تولید محتوا در پیجش بگذارد. آرین نیز این موضوع را به خوبی می داند و هر روز در اینستاگرام، استوری ها و پست های جدیدی از خودش منتشر می کند. تصاویر زیادی از آرین زمان در پیج های اینستاگرام دوستانش، از جمله صدف بیوتی موجود می باشند.

آدرس صفحه اینستاگرام آرین زمان چیست؟

آرین زمان اینستا را مکان اصلی فعالیتش در این سال ها قرار داده است. او روزانه حدود 8 ساعت وقت برای تولید محتوا در پیج اصلیش می گذارد. ویدیو ها و تصاویر آرین در هر سه پیج فعال او موجود است. آرین اکثر وقتش را روی پیج arian_zamani می گذارد و با همین پیج در این پلتفرم محبوب شناخته شده است. آدرس دو پیج دیگرش نیز در قسمت بیوی صفحه اصلیش موجود است.

 کلاب هاوس آرین زمان

کلاب هاوس آرین زمان

به غیر از اینستاگرام و یوتیوب آرین زمان در برنامه های دیگری نیز فعالیت دارد. او در عید امسال که کلاب هاوس تازه به میدان رقابت اپلیکیشن ها آمده بود، فعالیتش را در این شبکه اجتماعی آغاز کرد. آرین روم های زیادی درباره سفر هایی که داشته و همچنین بلاگری در اینستاگرام تاسیس کرد که اکثرا با استقبال خوبی از سمت مخاطب مواجه شدند.

درآمد آرین زمان از کجاست؟

درآمد آرین زمان از راه اینستاگرام و شغل بلاگری که دارد، به دست می آید. او 5 سالی است که در زمینه بلاگری سفر و مدلینگ در این پلتفرم فعالیت دارد. آرین بالغ بر 580 هزار فالوور دارد و از همین طریق تبلیغات زیادی در پیج اینستاگرامش انجام می دهد. او در این سال ها به عنوان چهره ای مورد اعتماد برای مخاطبانش پذیرفته شده است. آرین به علت شغلی که دارد، بلاگر سفر بودن، به شهر ها و کشور های زیادی مسافرت می کند. او با معرفی هتل ها و مکان هایی که در طول سفر به آن جا رفته است، دستمزدی از صاحبان آن ها می گیرد. آرین تا به امروز کشور ها و در نتیجه مکان های زیادی را به مردم معرفی کرده است و طبیعتا تا کنون توانسته است مبالغ خوبی بابت آن ها به دست آورد.

ماجرای رابطه وی با صدف بیوتی چه بود؟

ماجرای رابطه وی با صدف بیوتی چه بود؟

صدف بیوتی بلاگر معروف آرایشی در اینستاگرام است که سال ها است با همسرش علی، در کشور آمریکا زندگی می کند. او و علی زندگی مرفه و دوستان خوبی از سرتاسر دنیا دارند. صدف پیج های کاری تمامی دوستانش را در پیج خودش قرار داده است و از همین طریق کمک زیادی به افزایش فالوور این افراد کرده است. صدف در اینستاگرام بیش از 5/3 میلیون فالوور فعال دارد. به دلیل فالوور های زیاد او، پیج های زیادی از این بلاگر موفق درخواست تبلیغات دارند.

صدف به سفر های زیاد کاری و تفریحی می رود و در این سفر ها اغلب یکی از دوستانش همراه او است. در سفری که به مناسبت مراسمی در فلورانس رفته بود، با arian آشنا شد. او یکی از کسانی بود که توسط دوستش صدف به شهرت رسید. بیش تر فالووران آرین از طریق معرفی و استوری هایی که صدف در پیجش قرار داده بود، به دست آمده اند. صدف و آرین دوستان صمیمی یکدیگرند و در بسیاری از سفر ها در کنار هم دیده می شوند.

علت مهاجرت آرین زمان از ایران چه بود؟

آرین زمان سال های زیادی را در کشور ایران زندگی نکرده است. خانواده او به دلیل شغلی که داشتند در همان کودکی او، تصمیم به مهاجرت به کشور ایتالیا را گرفتند. آرین خاطره زیادی از ایران ندارد و کشورش را ایتالیا می داند. او سال ها در شهر سیسیل زندگی کرد و سپس برای کار و تحصیل به شهر میلان آمد. امروزه او در این شهر و در کشور ایتالیا زندگی بسیار خوبی و مرفهی دارد.

چه حاشیه هایی برای آرین زمان به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای آرین زمان به وجود آمد؟

از حاشیه های اصلی زندگی آرین می توان به موضوع دوستان دختری که دارد، اشاره کرد. او با دختران زیادی رابطه دوستانه دارد و همین موضوع سبب شده است به او حرف های زیادی زده شود. او در مسافرت هایش همیشه با یکی از این دختران دیده می شود و از رابطه های آن ها، خارج از فضای مجازی شایعه های زیادی شنیده می شود.

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

آرین هنوز نتوانسته است جایگاه مطرحی در زمینه بلاگری به دست آورد و به همین دلیل مصاحبه رسمی ای با وی انجام نشده است. او غالبا وقتش را با لایو های اینستاگرامی که دارد می گذراند. او در این لایو ها با دوستان بلاگر دیگرش صحبت می کند و برنامه های پرسش و پاسخی برگزار می کند. او تا به حال لایو های زیادی با صدف بیوتی برگزار کرده است و از همین طریق فالووران زیادی به دست آورده است.

دوست دختر آرین زمان کیست؟

دوست دختر آرین زمان کیست؟

بسیاری از سایت ها و پیج های زرد اینستاگرامی، صدف بیوتی را به عنوان دوست دختر آرین زمان معرفی کرده اند. این موضوع صحتی ندارد و صدف خودش سال ها است ازدواج کرده است. او تا به حال خبری درباره دوست دختر داشتن و یا ارتباط های عاشقانه اش در اینستاگرام منتشر نکرده است. او دوستان دختر زیادی دارد ولی با هیچ یک رابطه عاشقانه ندارد.

آیا او مدل است؟

آرین از همان سنین جوانی به مدل بودن فکر می کرد. امروزه او در صنعت مدلینگی فعالیت زیادی دارد و از این طریق در اینستاگرام و سایر پلتفرم های اجتماعی مانند یوتیوب، بسیار معروف است. او تا کنون با برند های زیادی همکاری کرده است که تصاویر این همکاری ها در پیج آرین در اینستاگرام موجود می باشند.

لایو های آرین در رابطه با چه موضوعاتی است؟

لایو های آرین در رابطه با چه موضوعاتی است؟

آرین زمان در این مدت به خوبی نشان داده است که عاشق ارتباط با مخاطبانش از طریق استوری و لایو های اینستاگرامی است. لایو های بیش تر به موضوعاتی مانند مسافرت رفتن های او به همراه دوستانش اختصاص دارد. او در لایو های در طول سفرش، مناطق و تفریحگاه های مقصد های سفرش را به مردم نشان می دهد. یکی دیگر از موضوعات لایو های این بلاگر، پاسخ دادن به سوالاتی است که ذهن فالوورانش را درگیر می کند.

اگر بعد از مطالعه بیوگرافی این بلاگر برایتان سوال است که چگونه بلاگر شویم می توایند از لینکی که ما در دسترس شما قرار داده ایم نهایت استفاده را داشته باشید.

سوالات متداول

 1. <strong>آرین از چه طریقی زبان فارسی را یاد گرفت؟</strong>

  آرین زبان فارسی را از مادر و مادر بزرگش یاد گرفته است و امروزه به خوبی به این زبان صحبت می کند.

 2. <strong>این بلاگر به چه زبان هایی مسلط است؟</strong>

  او به زبان های فارسی، ایتالیایی و انگلیسی تسلط دارد.

 3. <strong>آرین زمان و صدف بیوتی چگونه ارتباطی است؟</strong>

  صدف و آرین دوستان صمیمی یکدیگرند و در بسیاری از سفر ها در کنار هم دیده می شوند.

 4. <strong>امروزه آرین در چه شهری زندگی می کند؟</strong>

  امروزه او در شهر میلان و در کشور ایتالیا زندگی بسیار خوبی و مرفهی دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :