پوریا فیاضی از والیبالیست های ایرانی می باشد که در نسل طلایی والیبال کشور حضور داشت. او نتایج درخشانی را در روزهای طلایی والیبال کشور همراه با تیم ملی به دست آورد.

فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد؛ او از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا محسوب می شود.

پوریا فیاضی کیست؟

پوریا فیاضی کیست؟

پوریا فیاضی از جمله بازیکنان فعال در رشته ورزشی والیبال می باشد که با بازی های خوب و درخشان خود سرمربی وقت تیم ملی را مجاب کرد تا به این بازیکن جوان میدان دهد و او را به تیم ملی فرا بخواند. این بازیکن از سنین کودکی خود در رشته ورزشی والیبال به فعالیت پرداخته است و از سنین نوجوانی در تیم های ملی نوجوانان و جوانان حضور داشت.

او سپس به تیم ملی بزرگسالان نیز دعوت شد. این بازیکن در تیر ماه سال جاری از مسابقات ملی و تیم ملی ايران خداحافظی کرد. وی در رقابت‌ های والیبال عناوین و افتخارات متعددی را کسب کرده است و از چهره های خوش نام و خوش تکنیک ورزش والیبال کشور می باشد. این بازیکن از جمله بازیکنان دهه هفتادی والیبال می باشد که در تاریخ 22 دی 1371 در شهر ارومیه متولد شده است.

آدرس پیج اینستاگرام پوریا فیاضی چیست؟

این بازیکن در اینستاگرام حضوری فعال دارد و علاقه مندی های خود را در این نرم افزار با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد. صفحه رسمی اینستاگرام پوریا فیاضی به نشانی fayazi7 می باشد که هم اکنون 119 هزار نفر دنبال کننده دارد.

حواشی مربوط به پوریا فیاضی

حواشی مربوط به پوریا فیاضی

به طور معمول حاشیه در پیرامون افراد مشهور و سرشناس همچون خوانندگان، ورزشکاران، بازیگران و … که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارند مشاهده می‌ شود. حال با توجه به این که پوریا نیز یکی از والیبالیست های معروف به شمار می‌ رود که طرفداران زیادی هم دارد، به همین دلیل گاهی اوقات در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود.

از مهم‌ ترین حواشی که تا به اکنون در پیرامون این والیبالیست مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی همچون: کناره‌ گیری پوریا از والیبال، انتشار اخباری در رابطه با مهاجرت او به خارج از کشور، درگیری پوریا با میخایل کوبیاک و … اشاره کرد.

البته ناگفته نماند که این والیبالیست معروف اهل ایران تا به اکنون به هیچ کدام از حواشی پیرامونش واکنشی نشان نداده و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. او در حال حاضر تمام وقت و انرژی خود را بر روی پیشرفت در حرفه‌ اش و موفقیت های بیشتر قرار داده است.

همسر پوریا فیاضی کیست؟

همسر پوریا فیاضی کیست؟

در حال حاضر پوریا فیاضی والیبالیست موفق ایرانی توانسته در این ورزش جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کند و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است. حال خیلی از طرفداران او تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه‌ ای این والیبالیست معروف در مورد زندگی شخصی او و همسرش نیز اطلاعاتی را به دست آورند.

در این باره بهتر است بدانید که پوریا در سال 1390 با مهتا محمدی در یک مراسم خصوصی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج نیز دختری به نام جانان است. حال با این که مهتا محمدی هم از والیبالیست های زن ایرانی است، اما پس از به دنیا آمدن فرزندش جانان از تیم ملی کناره‌ گیری کرد و تنها به بازی در رقابت‌ های باشگاهی پرداخت.

عکس های این والیبالیست را در کجا ببینیم؟

پوریا فیاضی در تیم ملی ایران همراه نسل طلایی والیبال کشور حضور داشت و علاقه مندان بسیاری را پیدا کرد. برای تماشا و مشاهده عکس های این بازیکن می توان در ابتدا به سراغ برنامه اینستاگرام و صفحه رسمی این بازیکن رفت. فیاضی در صفحه رسمی خود عکس های مختلف و متعددی را از خود به اشتراک می گذارد. در مرورگر گوگل نیز عکس هایی از این بازیکن موجود می باشد که با مراجعه به این مرورگر می توان آن ها را مشاهده کرد.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

پوریا فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد. اما در تیر ماه سال جاری از رقابت های ملی خداحافظی کرده است. او در حال حاضر با توجه به صحبت هایی که در بالاتر بیان نموده ایم، در حال فعالیت در یکی از تیم های خارجی می باشد. او هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد.

پوریا فیاضی رستوران دارد؟

پوریا فیاضی رستوران دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پوریا، والیبالیست معروف اهل ایران مدتی است که مشغول به شغل رستوران داری است و از طرف دیگر برای شروع فصل جدید لیگ برتر والیبال آماده می‌ شود. پوریا همانند خیلی از بازیکنان ورزش در کنار حرفه اصلی خود، شغل‌ دوم دارد تا به این گونه بتواند درآمد خود را بیشتر کند و به امرار و معاش بپردازد.

درگیری پوریا فیاضی با میخایل کوبیاک

مدتی قبل درگیری پوریا با میخایل کوبیاک (بازیکن والیبال اهل لهستان) بسیار حاشیه ساز شد و پس از آن یک کلیپ دو دقیقه‌ ای از درگیری این دو والیبالیست در هنگام مسابقه در فضای مجازی منتشر شد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این کلیپ بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی همچون اینستاگرام و یا یوتیوب مراجعه کنید. به این گونه می توانید به جستجو و مشاهده این ویدیو بپردازید.

سوالات متداول

 1. پوریا فیاضی کیست؟

  فیاضی از جمله بازیکنان مطرح ورزش والیبال کشورمان می باشد.

 2. آدرس پیج اینستاگرام پوریا فیاضی چیست؟

  صفحه رسمی اینستاگرام این بازیکن به نشانی fayazi.7 می باشد که هم اکنون 119 هزار نفر دنبال کننده دارد.

 3. درآمد این والیبالیست بالا است؟

  میزان دقیقی از درآمد این بازیکن در دست نیست. اما این بازیکن با بازی در تیم های مطرح اروپایی میزان درآمد بالایی دارد.

 4. فیاضی در کدام تیم است؟

  فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :