پوریا فیاضی از والیبالیست های ایرانی می باشد که در نسل طلایی والیبال کشور حضور داشت و نتایج درخشانی را در روزهای طلایی والیبال کشور همراه با تیم ملی به دست آورد.

فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد؛ او از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا محسوب می شود.

پوریا فیاضی کیست؟

پوریا فیاضی کیست؟

پوریا فیاضی از جمله بازیکنان فعال در رشته ورزشی والیبال می باشد که با بازی های خوب و درخشان خود سرمربی وقت تیم ملی را مجاب کرد تا به این بازیکن جوان میدان دهد و او را به تیم ملی فرا بخواند. این بازیکن از سنین کودکی خود در رشته ورزشی والیبال به فعالیت پرداخته است و از سنین نوجوانی در تیم های ملی نوجوانان و جوانان حضور داشت و سپس به تیم ملی بزرگسالان نیز دعوت شد. این بازیکن در تیر ماه سال جاری از مسابقات ملی و تیم ملی ايران خداحافظی کرد. وی در رقابت‌های والیبال عناوین و افتخارات متعددی را کسب کرده است و از چهره های خوش نام و خوش تکنیک ورزش والیبال کشور می باشد. این بازیکن از جمله بازیکنان دهه هفتادی والیبال می باشد که در تاریخ 22 دی 1371 در شهر ارومیه متولد شده است.

آدرس پیج اینستاگرام پوریا فیاضی چیست؟

این بازیکن در اینستاگرام حضوری فعال دارد و علاقه مندی های خود را در این نرم افزار با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد. صفحه رسمی اینستاگرام این بازیکن به نشانی fayazi. 7 می باشد که هم اکنون 119 هزار نفر دنبال کننده دارد.

عکس های پوریا فیاضی را در کجا ببینیم؟

پوریا فیاضی در تیم ملی ایران همراه نسل طلایی والیبال کشور حضور داشت و علاقه مندان بسیاری را پیدا کرد. برای تماشا و مشاهده عکس های این بازیکن می توان در ابتدا به سراغ برنامه اینستاگرام و صفحه رسمی این بازیکن رفت. فیاضی در صفحه رسمی خود عکس های مختلف و متعددی را از خود به اشتراک می گذارد. در مرورگر گوگل نیز عکس هایی از این بازیکن موجود می باشد که با مراجعه به این مرورگر می توان آن ها را مشاهده کرد.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

پوریا فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد اما در تیرماه سال جاری از رقابت های ملی خداحافظی کرده است.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

میزان دقیقی از درآمد این بازیکن در دست نیست اما این بازیکن با بازی در تیم های مطرح اروپایی میزان درآمد بالایی دارد.

پوریا فیاضی در کدام تیم است؟

پوریا فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد.

سوالات متداول

 1. پوریا فیاضی کیست؟

  فیاضی از جمله بازیکنان مطرح ورزش والیبال کشورمان می باشد.

 2. آدرس پیج اینستاگرام پوریا فیاضی چیست؟

  صفحه رسمی اینستاگرام این بازیکن به نشانی fayazi. 7 می باشد که هم اکنون 119 هزار نفر دنبال کننده دارد.

 3. درآمد این والیبالیست بالاست؟

  میزان دقیقی از درآمد این بازیکن در دست نیست اما این بازیکن با بازی در تیم های مطرح اروپایی میزان درآمد بالایی دارد.

 4. فیاضی در کدام تیم است؟

  فیاضی هم اکنون در تیم ویچنزا ایتالیا مشغول به فعالیت و بازی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :