هلند یکی از بهترین کشور های اروپایی برای زندگی می باشد که سلبریتی های ایرانی زیادی تا کنون برای زندگی و یا تفریح به هلند سفر کرده اند و عده زیادی نیز به دلیل فعالیت شغلی هلند را انتخاب کرده اند که در این مقاله به برخی از سلبریتی های ساکن هلند اشاره می کنیم.

محتوا پنهان
سلبریتی های ساکن هلند چه کسانی هستند؟

سلبریتی های ساکن هلند چه کسانی هستند؟

هلند یکی از بهترین کشور ها برای زندگی می باشد که تا کنون سلبریتی های زیادی شامل ورزشکاران، بازیگران و خوانندگان برای زندگی، کار و تفریح به این کشور مهاجرت و یا سفر کرده اند که در میان سلبریتی های ایرانی اغلب فوتبالیست های بودند که به این کشور رفته اند که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد یکی از ۱۰ بازیکن برتر فوتبال و مهاجم کنونی تیم فوتبال اف ای سی زووله می باشد که در کشور هلند فعالیت می کند و یکی از سلبریتی های مشهور ایرانی ساکن هلند می باشد. قوچان نژاد سال های زیادی در هلند فعالیت کرده و در تیم های مختلف این کشور بازی کرده است و اکنون نیز ساکن هلند است.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش مهاجم و وینگر معروف تیم ملی فوتبال ایران می باشد که از سلبریتی های ایرانی ساکن هلند می باشد. علیرضا جهانبخش نیز از سال 2016 برای ادامه فوتبال خودش به هلند رفت و پس از چند فصل بازی در لیگ هلند به انگلیس رفت و بعد از دو سال دوباره به تازگی به تیم فاینورد هلند پیوسته است تا دوباره ساکن هلند شود.

کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده تکواندوکار سرشناس ایرانی می باشد که اولین تکواندوکار زن ایرانی می باشد که در المپیک توانست مدال طلا کسب کند. علیزاده حدود دو سال پیش پس از مشکلاتی که برای او رقم خورد برای همیشه ایران را ترک و به هلند مهاجرت کرد و اکنون نیز ساکن هلند و در تیم پناهجویان در المپیک 2020 حضور دارد.

امید آهنگر

امید آهنگر بازیگر سینما و تلوزیون ایران می باشد که در سال 1362 بازیگری را آغاز و با نقش آفرینی در فیلم علی کوچولو معروف شد. علی آهنگر یکی از سلبریتی های ایرانی ساکن هلند می باشد.

سروین بیات

سروین بیات خواهر ساره بیات و همسر رضا قوچان نژاد و یکی از ایرانی های معروف ساکن هلند بوده که در هلند در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و یکی از مدل های معروف ایرانی می باشد که در اینستاگرام نیز طرفداران زیادی دارد.

الین فریده کونینگ

الین فریده کونینگ یکی دیگر از ایرانی های سرشناسی است که در هلند زندگی می کند. الین فریده کونینگ بازیگر نقش اصلی فیلم در جستجوی فریده می باشد که حدود 40 سال است در کشور هلند زندگی می کند.

مهرناز صالحی

از مهرناز صالحی می توان به عنوان یکی دیگر از سلبریتی های ایرانی ساکن هلند یاد کرد. مهرناز صالحی خواننده، نویسنده و نقاش مطرح ایرانی می باشد که بیش از 30 سال است که در کشور هلند زندگی می کند.

نفیس نیا

نفیس نیا یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام می باشد که حدود 22 سال است که در شهر آمستردام هلند زندگی و در زمینه فیلم سازی و نویسندگی در کشور هلند فعالیت می کند. نفیس نیا در سال 1347 در شهر اصفهان متولد شده است.

میس دی

میس دی یکی از رپر های معروف ایرانی می باشد که در شهر نوتردام هلند زندگی می کند. این دختر جوان و رپر ایرانی سال هاست در هلند زندگی می کند و طرفداران زیادی در ایران و هلند دارد.

فریناز

فریناز هم مانند میس دی یکی دیگر از رپر های ایرانی مقیم هلند می باشد که از سن 11 سالگی در هلند زندگی می کند. فریناز شاید مانند دیگر سلبریتی های ساکن هلند از اعتبار و یا نام و نشان بالایی بر خوردار نباشد اما به هر حال یکی از سبلریتی های ایرانی ساکن هلند است.

ورزشکارانی که در هلند زندگی می کنند

ورزشکارانی که در هلند زندگی می کنند

ورزشکاران ایرانی مختلفی تا کنون در کشور هلند در رشته های مختلف ورزشی فعالیت کردند که معروف ترین و مشهور ترین آن ها علیرضا جهانبخش و رضا قوچان نژاد می باشد که در لیگ فوتبال هلند در حال حاضر فعالیت دارند.

خواننده های ایرانی مقیم هلند

از معروف ترین خواننده های ایرانی ساکن هلند می توان به مهرناز صالحی و میس دی اشاره کرد که البته چندی پیش شایعاتی مبنی بر حضور محمد معتمدی برای زندگی در هلند مطرح شد اما خود این خواننده با انتشار یک ویدیو این موضوع را تکذیب کرد.

چه بازیگرانی تابعیت هلند دارند؟

اکثر بازیگران ایرانی تابعیت کشور هایی مانند انگلیس، امریکا و کانادا را دارند و معروف ترین بازیگر ایرانی که تابعیت هلند را دارد می توان به امید آهنگر اشاره کرد که چندین سال است در این کشور زندگی می کند.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به هلند مهاجرت کرده اند؟

چه سلبریتی هایی برای همیشه به هلند مهاجرت کرده اند؟

از سلبریتی های معروف ایرانی که برای همیشه به هلند مهاجرت کردند می توان به کیمیا علیزاده، امید آهنگر، نفیس نیا و مهرناز صالحی اشاره کرد که کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی اکنون در تیم پناهجویان بازی می کند.

عکس سلبریتی های ساکن هلند

عکس سلبریتی های ساکن هلند

در فضای مجازی عکس های زیادی از سلبریتی های ایرانی که در هلند زندگی وجود دارد و در این مقاله نیز تعداد از عکس های این سلبریتی ها وجود دارد و اگر تمایل دارید تا عکس های بیشتری از آن ها مشاهده کنید می توانید در سایت های مختلف عکس های دیگری از آن ها پیدا کنید.

درامد سلبریتی های ساکن هلند از کجاست؟

درامد سلبریتی های ساکن هلند از کجاست؟

هر کدام از سلبریتی های ایرانی ساکن هلند که حرفه ای جدا فعالیت دارند به طور مثال قوچان نژاد و علی جهانبخش از طریق فوتبال درامد دارند و یا سروین بیات از طریق مدلینگ در کشور هلند حقوق و درامدی برای خود کسب می کنند. نفیس نیا، مهرناز صالحی و الین فریده هم از طریق فعالیت های هنری در کشور هلند درامد دارند.

خانواده سلبریتی های ساکن هلند کجا ساکن هستند؟

خانواده سلبریتی های ساکن هلند کجا ساکن هستند؟

برخی از سلبریتی های ساکن هلند همراه با خانواده خود به این کشور مهاجرت کرده اند و برخی دیگر نیز خانواده ان ها ساکن ایران هستند. به طور مثال خانواده علی جهانبخش در گیلان زندگی می کنند و رضا قوچی پدر و مادر او در ایران و به همراه همسرش در هلند زندگی می کند.

سلبریتی های ساکن هلند که حاشیه های زیاده داشته اند

حاشیه برای هر کدام از سلبریتی ها ممکن است کم و زیاد رقم بخورد و سلبریتی های ایرانی ساکن هلند نیز از این مسئله مستثنا نیستند و هر کدام از آن ها در زمینه های مختلف حواشی مربوط به خود را دارند.

سلبریتی های ساکن هلند که کشف حجاب کردند

سلبریتی های ساکن هلند که کشف حجاب کردند

از سلبریتی های ایرانی که در هلند زندگی و کشف حجاب کرده اند می توان به کیمیا علیزاده، سروین بیات، مهرناز صالحی، فریناز، میس دی، الین فریده و نفیس نیا اشاره کرد.

کدام سلبریتی های ساکن هلند برای کار به ایران می آیند؟

از میان سلبریتی های ساکن هلند به نظر فقط الین فریده گاهی اوقات برای کار در سینما و تلوزیون به ایران می آید که البته برای کار در ایران پوشش مناسبی برای خود درست می کند و سایر سلبریتی های ساکن هلند فعالیت خود را در همان جا دنبال می کنند.

اینستاگرام سلبریتی های ساکن هلند

اینستاگرام سلبریتی های ساکن هلند

اکثر  سلبریتی های ساکن هلند در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت دارند که در میان تمامی آن ها علیرضا جهانبخش، رضا قوچان نژاد، سروین بیات و کیمیا علیزاده از محبوبیت بیشتری در اینستاگرام برخوردار هستند.

رپر های ساکن هلند

از سر شناس ترین رپر های ایرانی کسی ساکن هلند نیست و معروف ترین رپر ایرانی که در هلند زندگی می کند می توان به میس دی و فریناز اشاره کرد که سال های زیادی در هلند ساکن هستند.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن هلند

از میان سلبریتی های ایرانی ای که در هلند زندگی می کنند برخی از آن ها مانند سروین بیات نیز در فضای کلاب هاوس فعالیت دارند و سایر آن ها ممکن است فعالیتی در فضای کلاب هاوس نداشته باشند و یا خیلی کم در آن فعالیت کنند.

سلبریتی هایی که برای زایمان به هلند رفتند

اکثر سلبریتی های ایرانی معمولا برای زایمان به کشور هایی مانند آمریکا و کانادا و گاهی به انگلیس سفر می کنند و زایمان خود را در این کشور ها انجام می دهند تا پاسپورت این کشور را برای فرزند خود دریافت کنند در این میان تا کنون اطلاعات مبنی بر سفر یک سلبریتی به هلند برای زایمان وجود ندارد اما افرادی مانند رضا قوچان نژاد و سروین بیات وجود دارند که به دلیل زندگی در هلند فرزند آن ها نیز در هلند متولد شده باشد. البته ممکن است برخی از سلبریتی ها بدون هیاهو و در سکونت فرزندان خود را در هلند به دنیا آورده باشند که به نظر تعداد آن ها اندک باشد.

در ادامه مقاله اگر می خواهید با سلبریتی های دیگر کشور ها بیشتر آشنا شوید لینک های زیر به کار شما خواهند آمد :

سوالات متداول

 1. معروف ترین فوتبالیست ایرانی شاغل در لیگ هلند چه کسی است؟

  از معروف ترین فوتبالیست های ایرانی که در لیگ هلند بازی می کنند به توان به رضا قوچان نژاد در تیم زووله و علی جهانبخش در تیم فاینورد اشاره کرد.

 2. کدام مدلینگ ایرانی در هلند زندگی می کند؟

  سروین بیات همسر رضا قوچی و خواهر ساره بیات معروف ترین مدلینگ ایرانی ساکن هلند می باشد.

 3. کدام تکواندوکار ایرانی در هلند زندگی می کند؟

  کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی می باشد که در هلند زندگی و در تیم پناهجویان عضویت دارد.

 4. آیا محمد معتمدی به هلند مهاجرت کرده است؟

  اخبار مربوط به مهاجرت محمد معتمدی خواننده معروف ایرانی به هلند شایعه می باشد و خود او نیز این موضوع را تکذیب کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :